Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończona] Nowa akcja promocyjna w Orange


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

[zakończona] Nowa akcja promocyjna w Orange

28 maja w sklepie internetowym orange.pl rozpoczęła się nowa cykliczna oferta zniżkowa na akcesoria. Co tydzień w piątek zostanie przeceniony inny sprzęt.


Obecnie w promocyjnej cenie:

Dziś w sklepie internetowym orange.pl rozpoczynamy nową ofertę zniżkową. Rabatów euforia na akcesoria będzie akcją cykliczną, której następne odsłony zobaczycie w każdy piątek. Co tydzień przeceniony zostanie inny sprzęt.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl
Dziś w sklepie internetowym orange.pl rozpoczynamy nową ofertę zniżkową. Rabatów euforia na akcesoria będzie akcją cykliczną, której następne odsłony zobaczycie w każdy piątek. Co tydzień przeceniony zostanie inny sprzęt.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl

Bezprzewodowe słuchawki sportowe WG 7031 BT za jedyne 59,90 zł (to aż 33% rabatu). Akcja promocyjna trwa do wyczerpania limitu produktów lub do 6 czerwca włącznie.

 

Więcej info: Nowa cykliczna akcja promocyjna na akcesoria (orange.pl)

________________
* Wpis poddany edycji. Przeniesione z działu Moje usługi – moderator Kinga

 

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa akcja promocyjna w Orange

@slav72 kilka osób polubiło, ale co dyskusji jakoś nikt się nie garnie.

Osobiście kiedyś chciałem zakupić akcesoria w Orange. Niestety zakup trwał bardzo długo, a ostatecznie okazało się, że zamówienia nie można zrealizować z powodu braku stanów magazynowych, a kaska została pobrana. Długo trwało, żeby otrzymać zwrot za niezrealizowaną usługę. Okazało się, że akcesoria sprzedaje firma zewnętrzna, wsp9łpracująca z Orange. Kasę wzięli, zamówienia nie zrealizowali i nie poczuwali się do żadnej odpowiedzialności. Nie wiem, jak to teraz wygląda, ale wolę podejść do sklepu z elektroniką, niż składać zamówienie w Orange na akcesoria.

 

 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nowa akcja promocyjna w Orange

@ketrasaArtur  jeżeli tak faktycznie byłoby to wydaje mi się że dobrą praktyką ze strony Orange byłaby informacja o tym że zamówienia realizuje firma zewnętrzna, bez takiego info to wygląda trochę na wprowadzanie potencjalnego klienta w błąd.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa akcja promocyjna w Orange

@slav72 no właśnie nie wiem teraz, jak jest z dostawcą sprzętu. Od tamtego mojego feralnego zamówienia minęło trochę czasu, więc może już jest poprawione.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nowa akcja promocyjna w Orange

@ketrasaArtur  a druga sprawa czy realizacja jest przez operatora, czy to przez firmę zewnętrzną skoro jest jakiś limit sprzętu to nie powinni przyjmować więcej zamówień niż ponad limit, w końcu wiedzą ile zostało złożonych.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa akcja promocyjna w Orange

@slav72 jak ja składałem zamówienie, nie było takich promocji, a zamówienia realizowała zewnętrzna firma z Krakowa. Pomyłki zdarzają się, więc da si wszystko zrozumieć, ale jak Orange nie chciał mi w żaden sposób pomóc, odsyłając do tej firmy, żebym sam sobie z nimi uzgadniał niezrealizowane zamówienie. Ponad miesiąc trwała cała sprawa zwrotu kasy.