Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta archiwalna] Nokia G60 5G 6/128GB - oferta tygodnia i inne zmiany w cennikach


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

[oferta archiwalna] Nokia G60 5G 6/128GB - oferta tygodnia i inne zmiany w cennikach

Wojciech_0-1664451079671.png

Świeży telefon od Nokii, który znajdziecie u nas w ofercie tygodnia (do 5 października 2022r.), to model G60 5G 6/128 GB. Rosiu nazwał go EkoNokia. Dlaczego? Sprawdzicie czytając jego wrażenia z testów tego smartfona tutaj. Jeżeli chodzi o to ile u nas kosztuje, to można zajrzeć tutaj. Zapewne dla wielu będzie istotne że jest tutaj gwarancja na trzy lata, a nie standardowe dwa.

 

W cennikach Abonamentów Komórkowych, Orange Love oraz Orange Love 4G wprowadzamy następujące zmiany:

 

 

W cennikach oferty bez abonamentu wprowadzamy następujące zmiany:

 

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nokia G60 5G 6/128GB - oferta tygodnia i inne zmiany w cennikach

Być może całkiem fajnym urządzeniem może być Nokia G60 5G. Szkoda tylko, że brak WiFi Calling, co przy słabym na zasięgu w niektórych lokalizacjach może stanowić spory problem. Na myśl od razu przychodzi mi Kraków. To chyba model nie dla tych mieszkańców sądząc po częstych tematach na forum.

Ważne, że Nokia G60 5G jest sprzedawana bez ładowarki, co może być dla niektórych osób zaskoczeniem. Jest tylko dołączony kabelek USB typu C, więc i dokupienie ewentualnej ładowarki wiąże się z wyższym kosztem lub dokupieniem standardowej USB z odpowiednim kabelkiem.

Na plus zasługuje gwarancja, trzy lata oraz pamięć 6/128 GB. Przy tej cenie to całkiem przyzwoita pojemność.

Czas trzymania baterii - na opakowaniu napisane jest 2 dni, czy faktycznie tak jest? Na czas trzymania baterii ma wpływ wiele czynników, jak chociażby siła sygnału, intensywności korzystania z telefonu itp.

Zaciekawiła mnie Nokia G60 5G po opisie Rosiu. Może kiedyś mi wpadnie w ręce, aby sprawdzić działanie tego smartfona.

Anonim

Nie dotyczy

Nokia G60 5G 6/128GB - oferta tygodnia i inne zmiany w cennikach

Telefon fajny, czy vowifi jest niezbędne, pewnie nie, VoLTE jak jest to 🆗 😎

Co do ładowarki, to korzystam z gniazdek z usb, wygoda i brak ładowarki według mnie, mniej dziś istotny, ale to tylko moje zdanie 😎