Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niebawem Video Pass także w abo Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niebawem Video Pass także w abo Orange

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Niebawem Video Pass także w abo Orange

Dobre rozwiązanie dla osób, które internetowo chcą oglądać TV, a mają do dyspozycji tylko internet mobilny lub stacjonarny LTE. Video zużywa spore ilości danych, a tu za 20 PLN będzie dla wybranych serwisów bez limitu. Szkoda tylko, że nie ładuje się strona: https://www.orange.pl/video-pass, gdzie powinno być podane, z jakich serwisów będzie można skorzystać wykupując Video Pass.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niebawem Video Pass także w abo Orange

Wg mnie to sposób na jeszcze większe zatkanie LTE. Teraz trzeba sprzedawać dużo bajerów by była presja na rządzących na szybsze 5G. To końca roku wróżę pojawienie się większej liczby pass-ów - nie tylko w Orange.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Niebawem Video Pass także w abo Orange

@Piotrekk85 tu masz rację, przy większej ilości osób korzystających z wideo po przez internet mobilny, zatkanie sieci gwarantowane. Nad morzem, to i tak nie da się korzystać z internetu mobilnego Orange nawet do przeglądania stron, ale w mojej okolicy po wiosennych modernizacjach nadajników obecnie zapas jest.

Dorzucę jeszcze, jak będą traktowani tacy użytkownicy korzystający z Pass-ów w dużej ilości. Czy na nich będzie zakładany lejek techniczny? Dostaję usługę, za którą trzeba zapłacić aby skorzystać, a z drugiej strony mogę zostać ograniczony przez lejek. Rewelacja 😁 👍


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Niebawem Video Pass także w abo Orange

Usługi jeszcze nie ma a tu już wyrok, że będzie źle.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Niebawem Video Pass także w abo Orange

@sebaswiderski jakie usługi będą w VideoPass, bo strona nie działa?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niebawem Video Pass także w abo Orange

Będzie to samo co we Flex. Lista serwisów jest "subject to change" - nie jest gwarantowana.