Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] Nie ma lepszego pakietu niż Orange Love. Zakład?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nie ma lepszego pakietu niż Orange Love. Zakład?

U mnie jest możliwość instalacji światłowodu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Nie ma lepszego pakietu niż Orange Love. Zakład?

Orange love zadna rewelacja troszke sie pospieszylem w upc mialbym kozystniej i spokojniej jedna faktura a tutaj faktur pelna teczka

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Nie ma lepszego pakietu niż Orange Love. Zakład?

czy to adsl/vdsl czy ftth to i tak ta sama kwota za love 4u.
chyba ze nie zrozumialem pytania 🙂


z kablowkami wychodzi ta oferta  love 4u tak sobie. na domkach mozna isc jak w dym 🙂
tak to u mnie wyglada majac w multimedia i kom w nju. gdzie mam jeszcze canal+ prestige

sssss.jpg

 

wiadomo roznie bywa z dzialaniem uslug u kazdego operatora ale argument ze to po ftth to raczaj

 

Anonim

Nie dotyczy

Nie ma lepszego pakietu niż Orange Love. Zakład?

Z kalkulatorów tutaj przedstawionych wynika, że oferta Love przegrywa. Więc czemu @Wojcieszko ma tak dobrze?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Nie ma lepszego pakietu niż Orange Love. Zakład?

No nie - ja przyznałem się do błędu, w moim przypadku jednak wygrywa… teoretycznie.

 

"Teoretycznie", bo w moim przypadku przeniesienie telefonów komórkowych do Orange byłoby bez sensu - miedzy innymi dlatego, że "u mnie na wsi" (podwarszawskie miasteczko, ale mieszkam na obrzeżach) sygnał komórkowy Orange jest zdecydowanie słabszy - znajomi, którzy mają komórki w Orange, mogą pogadać tylko jak stoją przy oknie 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nie ma lepszego pakietu niż Orange Love. Zakład?

@Janhalb, to podobnie, jak u mnie. Światłowód innego operatora wisi na linii przesyłowej dystrybutora energii elektrycznej, a na miedzi Orange oferują mi (na koncie widoczne) 20Mb, a wyciąga 10Mb. W dodatku, im dalej, tym drożej. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Nie ma lepszego pakietu niż Orange Love. Zakład?

A nie, to u mnie jest jednak inaczej: mimo, że mieszkam na osiedlu domków, to właśnie niecały rok temu położyli mi światłowód. I to Orange, samo z siebie, jeden Pan Bóg raczy wiedzieć, dlaczego: ot, zaczęli kopać, położyli i podłączyli.

 

Wcześniej miałem Neostradę 10 down /1 up (i nawet +/- tyle Speedtest pokazywał, muszę przyznać) - teraz mam światłowód 100 down /10 up, a realnie chodzi nawet do 10% szybciej (w ciagu dnia, jak wszystkie okoliczne dzieci w szkole siedzą… 😉

 

Tak więc tu akurat do Internetu zastrzeżeń nie mam żadnych. Ale komórki… Nie.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nie ma lepszego pakietu niż Orange Love. Zakład?

Im więcej komórek, tym wychodzi taniej @Anonim Tanich nie mam, ale to ze względu na niektóre opcje. Jednakże nie mam co wchodzić w szczegóły, bo kalkulator mi mówi, żebym do Orange przeszedł Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Nie ma lepszego pakietu niż Orange Love. Zakład?

@Wojcieszko, ja komórki polikwidowałem, kozy, króliki, i wszelaki drób też sprzedałemEmotikon: Język , więc mam spokój. Zaś poważnie, to nie w tym rzecz, by ilością "zbijać" cenę usługi. A jak ktoś nie ma takiej potrzeby?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nie ma lepszego pakietu niż Orange Love. Zakład?

To są jeszcze promocje łączone z energią i finanse. Poza tym Orange jak każdy inny operator nie zawsze musi być najtańszy.