Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone]Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni

Ja jadę na jednorazowym...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni

Na czacie dostałem info że nie można cofnąć, system na to nie pozwala. Przez infolinie zgłosiłem problem i jest złożona reklamacja. Czekam co dalej. Najgorsze że widzę w Mój Orange że straciłem około 2TB internetu na tej operacji... W zgłoszeniu jest też prośba o przywrócenie stanu usług. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni

Pewnie nie tylko Ty popełniłeś ten błąd. Kiedyś była podobna akcja Orange z promocyjnym pakietem. Po włączeniu ludzie też potracili bonusy. Zrobiła się afera, f-ma przeprosiła i przywróciła klientom poprzednie pakiety. Powodzenia!


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni

Problem już rozwiązany i z korzyścią dla mnie, tzn przywrócili poprzedni stan (obecnie mam 86GB co miesiąc + 1). Jeszcze wielkość jednego pakietu się nie zgadza ale to szczegół. Ważne że reakcja była błyskawiczna. Nauczka jest dla mnie taka że należy czytać regulamin i uważnie wybierać promocję. I chyba jednak dobra byłaby informacja tl;dr jaki wpływ ma określona operacja na nasze aktualne usługi.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni

No to git 🙂