Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały ukraińskie w Orange TV Go bez opłat i bez logowania


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Kanały ukraińskie w Orange TV Go bez opłat i bez logowania

Dla wszystkich zainteresowanych w usłudze Orange TV Go udostępniamy bez opłat i bez logowania 3 kanały w języku ukraińskim.

 

Od dziś (1 lipca) na stronie orange.pl/view/razem pojawi się informacja w języku ukraińskim:

Kanały w języku ukraińskim - bez opłat i bez logowania

  • Nickelodeon Ukraine Pluto TV,

  • Ukraina 24 HD - kanał nie jest już dostępny w Orange,
  • 1+1 International.

Wejdź na stronę www.tvgo.orange.pl, kontynuuj bez logowania. Korzystasz z telefonu z Androidem? Pobierz darmową aplikację ze sklepu Google Play.

Kanały dostępne są dla wszystkich. Nawet jeśli nie masz konta w Orange TV Go, możesz ściągnąć aplikację i oglądać bezpłatnie, gdzie i kiedy chcesz.

 

Paradoksalnie jest to również dobra okazja dla osób, które chcą sprawdzić jak działa Orange TV GO. Nie mam informacji do kiedy ta promocja będzie dostępna.

4 ODPOW. 4

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

Kanały ukraińskie w Orange TV Go bez opłat i bez logowania

Na razie z pewnym zdziwieniem stwierdziłem, że Orange TV Go (przynajmniej w ramach tej promocji) uruchamia się i działa na odblokowanych telefonach z alternatywnym oprogramowaniem bez problemu. Sądziłem że apka będzie bardziej wybredna.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kanały ukraińskie w Orange TV Go bez opłat i bez logowania

Ciekawa promocja. Polecę tą apkę znajomym Ukraińcom, którzy są na firmie z dziećmi. Przynajmniej będą miały dostęp do bajek.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

Kanały ukraińskie w Orange TV Go bez opłat i bez logowania

Sprawdziłem też działanie na telefonach z odblokowanym kontem systemowym tzw. "zrootowanych". Działa bez żadnych zabiegów konfiguracyjnych.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Kanały ukraińskie w Orange TV Go bez opłat i bez logowania

Super pomysł 🙂

Ciekawe, kiedy prepaidowcy / Flexowcy będą mogli przetestować i być może zyskać dostęp do kanałów / pakietów w Orange TV GO? To byłoby świetne uzupełnienie oferty.