Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

@Anonim , rozkładasz rozmowy na wszystkie SIM 😁 Pytam, bo wydać 300 zł, a potem dostać blokadę, to nic ciekawego. 

Anonim

Nie dotyczy

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

2 nr prywatne i 2 firmowe, gadułą nie jestem i rozmowy skracać do minimum, jak blokadę dostanę, to będę się martwić, inna sprawa że gro długich rozmów, generują klienci, jakoś blokad nie dostają, szkoda wielka, bo kilku jest mega nudnych. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

Sprawdziłem u siebie czasy rozmów wychodzących. Na dwóch numerach mam po 12 godzin.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

@ketrasaArtur, miesięcznie ?? w ciągu tygodnia ??

Anonim

Nie dotyczy

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

@ketrasaArtur  mnie zastanawia jedno, czy przy 5g tym właściwym, będzie zrzucać rozmowy do 3g, bo według protokołu powinno po LTE łączyć, oczywiście jak 2 telefony sa 5g, jakość rozmów była by dużo lepsza. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

@Ron faktycznie nie napisałem. To za ostatnie 30 dni. Czy miesięcznie, nie wiem, bo nie zawsze sprawdzam. 

 

@Anonim podejrzewam, że to zależy od operatora i ustawienia priorytetów. Zanim powstanie infrastruktura 5G, to rozmowy pewnie będą zrzucane do 3G.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

Uważam, że na obecne czasy 5G w Orange, które nie jest dostępne dla wszystkich klientów, to LIPA! Mam Orange Love, płacę po 89,99 zł/mieś. i 5G w moim planie nie jest dostępne. SKANDAL!!! Zróbcie coś z tym, bo inni operatorzy zdaje się, grają Wam na nosie. W każde razie pod tym względem jesteście No 1.....od końca licząc. 

Anonim

Nie dotyczy

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

To nie jest skandal. Na to wpływa kilka czynników - m.in. to, że to nowa technologia i operator gdzieś musi "zarobić" na częstotliwości, sprzęt, rozbudowę sieci itp. itd. Płacisz 90 złotych za cały pakiet - to są grosze patrząc na koszty w Zachodniej Europie. Często sam abonament kosztuje tam 250 złotych (po przeliczeniu z Euro). Tak wiem - zarobki mamy niższe. Stąd nie możemy oczekiwać od operatorów dawania usług za darmo, bo to nie filantropia. 

 

Godziłeś się na to wiedząc, że Twój plan nie ma 5G - więc jaki skandal? Jest takie powiedzenie - "Widziały gały, co brały". Konkurencja ma już bardzo podobne, praktycznie te same ceny. Zarówno pakietów bez, jak i z 5G. Tak samo dla ofert abonamentowych, jak i na kartę - tak dla MNO jak i MVNO.

Anonim

Nie dotyczy

Bez limitu do wszystkich z dostępem do 5G za 39 zł/mies. w Orange na kartę

@Anonim zgadzam Abonament za pakiet Love Mini (internet i komórka) kosztuje 80 zl. Sam internet 60 zł wię patrząc w ten sposób komórka wychodzi za 20 zł. Ciężko żeby w ofercie było wszystko, dlatego obecnie 5G jest dostępne w wyższych ofertach.