Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta achiwalna] 31 dni za darmo - nowa promocja dla nowych Klientów Orange na kartę


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

[oferta achiwalna] 31 dni za darmo - nowa promocja dla nowych Klientów Orange na kartę

1 września startuje nasza nowa promocja dla nowych Klientów Orange na kartę 31 dni za darmo.

 

Czas trwania promocji?

01/09 – 31/10/2021

Benefit?
Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 15 GB na 31 dni za darmo.
Usługa włączy się automatycznie po spełnieniu warunku doładowania za min. 5 zł i wysłaniu bezpłatnego SMS-a o treści START na 813

Dla kogo?

  • dla wszystkich nowych użytkowników Orange na kartę (aktywowanych w dniach 01/09 – 31/10), za wyjątkiem użytkowników taryfy „Zawsze bez limitu”,
  • dla tych, którzy nie mają włączonej usługi Bez limitu,
  • dla tych, którzy doładują się za min 5zł w okresie do 01/09 - 31/10, za wyjątkiem doładowania specjalnego dostępnego na doladowania.orange.pl, które są automatycznie zamieniane na Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB,
  • dla tych, którzy po spełnieniu powyższych punktów wyślą bezpłatnego SMS-a o treści START na 813.


Regulamin promocji w 3 wersjach językowych (polskiej, angielskiej i ukraińskiej) znajduje się w załącznikach. 

 

31 dni za darmo_KV.jpg

 

11 ODPOW. 11

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

31 dni za darmo - nowa promocja dla nowych Klientów Orange na kartę

Tak spytam w odnośnie podobnego pakietu za 15zł.

Mam wykupiony cykliczny - ile powinno być w roamingu? 3,18 GB, jak w regulaminie, czy zgoła około 3,5GB??? tak jest po zalogowaniu na konto mój orange 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

31 dni za darmo - nowa promocja dla nowych Klientów Orange na kartę

@piotrKawiory opłata za GB w UE jest uzależniona od kwoty płatności za pakiet. Więc zgodnie z regulaminem, jeżeli promocyjnie wykupiłeś pakiet za 15 zł, powinieneś dostać 3,18 GB w UE, natomiast jak już będzie pełna opłata, czyli 30 zł za pakiet, to dostaniesz 3,51 GB w UE.

Jeżeli dostałeś więcej, bo czasami tak się zdarza, to pomyłka na Twoją korzyść.

 

Tu masz pełny wykaz GB w UE uzależnionych od wykupionego pakietu:

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/29986/f3e4af42-ecc0-47a3-8cef-a8ab5e3e5f04.pdf


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

31 dni za darmo - nowa promocja dla nowych Klientów Orange na kartę

Coś mi tu właśnie nie pasowało... Dzięki za odpowiedź 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

31 dni za darmo - nowa promocja dla nowych Klientów Orange na kartę

@piotrKawiory żaden problem. Swego czasu poszukiwałem info na temat GB w UE. Po niedawnych zmianach trudno było się połapać, ale już się zapoznałem z tą stronę Orange z ofertą na kartę.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

31 dni za darmo - nowa promocja dla nowych Klientów Orange na kartę

"dla tych, którzy doładują się za min 5zł w okresie do 01/09 - 31/10, za wyjątkiem doładowania specjalnego dostępnego na doladowania.orange.pl, które są automatycznie zamieniane na Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB"

Znaczy się, że doładowanie przelewem SMS z karty się do tego kwalifikuje? 🤔


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

31 dni za darmo - nowa promocja dla nowych Klientów Orange na kartę

@piotrKawiory przelew SMS nie spowoduje aktywacji pakietu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

31 dni za darmo - nowa promocja dla nowych Klientów Orange na kartę


@ketrasaArturnapisał(-a)

@piotrKawiory tak, przelew SMS nie spowoduje aktywacji pakietu.


Sam sobie zaprzeczyłeś! 🙄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

31 dni za darmo - nowa promocja dla nowych Klientów Orange na kartę


@ketrasaArturnapisał(-a)

@piotrKawiory przelew SMS nie spowoduje aktywacji pakietu.


Jesteś pewien? Testowałeś taką opcję? 🤔


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

31 dni za darmo - nowa promocja dla nowych Klientów Orange na kartę

@piotrKawiory nie testowałem, ale często w regulaminach pojawiają się zapisy, żeby promocję uruchomić, doładowanie powinno być ze zdrapki lub elektroniczne. Przelew SMS raczej nie spowoduje uruchomienia promocji. To jest specyficzny sposób doładowania konta.

 

edit:

Z promocji skorzystałem doładowujący konto że zdrapki za 30 zł poszło bez problemów.

W regulaminie jest podana kwota doładowania minimum 5 zł, a przelew można wykonać maksymalnie na 5 zł, więc ten sposób odpada.