Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] ⚡ 200zł na zakupy w RTV Euro AGD przy wybraniu lub przedłużeniu Orange Energia


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

[zakończone] ⚡ 200zł na zakupy w RTV Euro AGD przy wybraniu lub przedłużeniu Orange Energia

jjnnj.jpg

 

Black Week w Orange Energia! Przedłuż swoją umowę lub przenieś swój prąd do Orange, a otrzymasz bon w wysokości 200zł na zakupy w RTV Euro AGD! Masz na to czas do 6 grudnia 2019r. Promocja jest dla Klientów Indywidualnych. Z ofertą zapoznasz się na stronie www.orangeenergia.pl lub telefonicznie pod numerem 801 111 333 (koszt zgodny z posiadaną taryfą).

 

Dlaczego warto skorzystać?

 

W cenie masz 4 naprawy w roku o wartości 700zł, a możesz wezwać: elektryka, hydraulika, ślusarza. Do tego gwarancja stałej ceny. Sam sprawdź: https://www.orange.pl/view/energia

7 ODPOW. 7

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

⚡ 200zł na zakupy w RTV Euro AGD przy wybraniu lub przedłużeniu Orange Energia

Ajajaj, elektryzująca oferta Szczęśliwa kobieta


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

⚡ 200zł na zakupy w RTV Euro AGD przy wybraniu lub przedłużeniu Orange Energia

Oferta fajna, jednak dalej mi brakuje możliwości podpisania nowej umowy w Orange Energia, możemy tylko przejść od innego dostawcy, przez co często wpadamy w pułapkę długoletnich umów terminowych i nie ma jak skorzystać z takich promocji jak powyżej 😞


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

⚡ 200zł na zakupy w RTV Euro AGD przy wybraniu lub przedłużeniu Orange Energia

@zbignieww niestety tutaj lipa... 😞


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

⚡ 200zł na zakupy w RTV Euro AGD przy wybraniu lub przedłużeniu Orange Energia

Oferta fajna, póki są zniżki i promocje. Po zakończeniu promocji już ie jest tak fajnie. Osobiście nie skorzystam, ale to nie jest główny powód. Jest bardziej istotny, niestety nie do przekazania na forum. Dlatego zostaję z moim obecnym dostawcą.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

⚡ 200zł na zakupy w RTV Euro AGD przy wybraniu lub przedłużeniu Orange Energia

@ketrasaArtur a można wiedzieć co Cię zniechęca do tej oferty? Ja prywatnie od września korzystam i na dzień dzisiejszy rachunki mam mniejsze niż płaciłem w Enei. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

⚡ 200zł na zakupy w RTV Euro AGD przy wybraniu lub przedłużeniu Orange Energia

fajna promocja ale po 24 miesiące może być kłopot z wysokością opłat


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

⚡ 200zł na zakupy w RTV Euro AGD przy wybraniu lub przedłużeniu Orange Energia

@RaDo_sny częściowo włąśnie @Citi2017 wspomniał + jeszcze kilka szczegółów. Niestety na forum nie udzielę, tej informacji. Wstępnie fajna oferta. 

 

P. S.

Taki rodzaj sprzedaży energii nie tylko dotyczy Orange ale również, ale wszystkich pozostałych pośredników. Są to powody, gdzie nie skorzystałbym z żadnej z ofert, nie tylko Orange.