Nie można wyświetlić tego widżeta.

10 GB za doładowanie na doładowania.orange.pl i w aplikacji Mój Orange

Zespół Nasz Orange
  • 2260
  • 5432
  • 55

Od 7 czerwca do końca wakacji (31 sierpnia 2021 r.) każdy, kto doładuje telefon na kartę w aplikacji Mój Orange lub przez stronę doladowania.orange.pl otrzyma bonus 10 GB.

Promocja "Podwójny bonus za doładowanie w aplikacji Mój Orange i na www.doladowania.orange.pl" jest dostępna dla Klientów wszystkich taryf na kartę w Orange i jest zachętą do wyboru doładowań, które nie wymagają użycia papieru i plastiku, obecnych w tradycyjnych kartach – zdrapkach i wydrukach z terminali.

Bonus jest przyznawany automatycznie do każdego doładowania i jest ważny 14 dni, z wyjątkiem:

• doładowań o nominale 5 zł – bonus ważny 2 dni
  • 10 zł – bonus ważny 5 dni.

Działaj z nami #RazemDlaPlanety #OrangeGoesGreen

Regulamin w załączniku.

7 ODPOW. 7

Poziom 35, Ekspert
  • 2950
  • 7362
  • 120

@Windowv2  tu masz wszystko o co pytałeś, łącznie z regulaminem o który prosiłeś i wstawiłem w tym wątku https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Pakiet-do%C5%82aduj-si%C4%99-dla-planety/m-p/269646 

Poziom 35, Ekspert
  • 2950
  • 7362
  • 120

W apce bonus za doładowanie 2 x 5GB do 31.08.2021

Poziom 37, Guru **
  • 11578
  • 21629
  • 414

@slav72 często promocje tylko do końca wakacji. Szkoda, że nie dotyczy to wakacji studenckich.

Poziom 18, Komentator
  • 28
  • 64
  • 1

Promocja ta tak jakby została przedłużona do końca roku:

https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/84705/5dccf45f-4915-418b-8aae-d36b53b38d2f

Niby wszystko działa po staremu choć regulamin minimalnie sie różni treścią zasad.

Poziom 18, Komentator
  • 28
  • 64
  • 1

No niestety nie jest tak różowo jakby się mogło zdawać. Sporo osób się już sparzyło nie dostając drugiego 5GB bo doładowywali przez doladowania.orange.pl bez wcześniejszego wymaganego (w regulaminie nowej promocji) zalogowania się na stronie konta MójOrange (wersja komputerowa) i dopiero stamtąd powinno się odpalić doładowanie swojego numeru albo z aplikacji smartfonowej MO.

Najwyraźniej operator tym posunięciem chce namówić jak najwięcej osób do zapisania się do MójOrange.

Choć przyznaję, że łatwiej doładowywać zwyczajnie elektronicznie albo z banku bezpośrednio. Niby też to jest EKO bo bez papieru.

Poziom 18, Komentator
  • 28
  • 64
  • 1

Panie Wojtku, a dlaczego ciągle jeszcze wisi przeterminowany do 31 sier regulamin starej promocji na stronce doladowania.orange.pl  "Podwójny bonus za doładowanie w aplikacji Mój Orange i na doladowania.orange.pl"?

To zmyla klientów. Nie wiem, przez miesiąc po zakończeniu ustawowo musi wisieć czy coś?

Nie lepiej go podmienić na aktualny, namawiający do doładowania wyłącznie przez Mój Orange? Niby nie jest to już związane ze stroną doładowań wymienioną wyżej, na której wisi stary regulamin, ale jednak w komputerze z MO przekierowuje na chwilę na doladowania.orange.pl z wypełnionymi formularzami i dalej idzie przez te stronę.

przeterminowany-reg.png

Zespół Nasz Orange
  • 2439
  • 4774
  • 121

Hej @orangutan21, przekazałem dalej twoje uwagi 😊
Idealnie by było, gdyby przy tytule regulaminu była krótka notka o tym, że promka trwała do takiego a takiego dnia.