Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Środy z Mój Orange


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2053
  • 6411
  • 70

Środy z Mój Orange

14. czerwca.

Lokalizator na 2 mies, który w zakładce dla ciebie wyświetla się jako cybertarcza 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1699
  • 5903
  • 68

Środy z Mój Orange

To się zdarza. Zmienia się link, a zmiana np.nazwy dokumentu=regulaminu, banneru dokonuje się później. Różne są przyczyny.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3917
  • 20

Środy z Mój Orange

Ja Lokalizator 2 miesiące za darmo. A to drugie Zabezpiecz PESEL miesiąc za darmo. To dla mnie nie jest żadnej prezent jak normalnie tak można włączyć. 


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2592
  • 10715
  • 95

Środy z Mój Orange

Środy z Mój Orange na dzień 14 czerwca jest dostępny prezent:

1) Lokalizator Orange,

Z usługi można korzystać przez dwa miesiące (60 dni) za darmo. Prezent można znaleźć wyłącznie w aplikacji Mój Orange do najbliższego wtorku, 20 czerwca 2023 r.  Aby odebrać prezent, należy przejść do zakładki „Dla Ciebie” w aplikacji „Mój Orange”.

Więcej informacji w linku https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-srody-z-moj-oarange-lokalizator-or...

Pozdrawiam 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2160
  • 12185
  • 54

Środy z Mój Orange

@Pablo5 prezent w sam raz na wakacje 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 182
  • 732
  • 1

Środy z Mój Orange

Cyber ochrona i włączyli mi te 100gb z nowym okresem rozliczeniowym

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 182
  • 732
  • 1

Środy z Mój Orange

21.06
U mnie
*Zabezpiecz PESEL
*CyberTarcza 


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2592
  • 10715
  • 95

Środy z Mój Orange

Środy z Mój Orange na dzień 21 czerwca jest dostępny prezent:

1) Zabezpiecz PESEL,

Z usługi można korzystać przez dwa miesiące (60 dni) za darmo. Prezent można znaleźć wyłącznie w aplikacji Mój Orange do najbliższego wtorku, 27 czerwca 2023 r.  Aby odebrać prezent, należy przejść do zakładki „Dla Ciebie” w aplikacji „Mój Orange”.

Więcej informacji w linku: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-nowy-prezent-srody-z-moj-orange-za...

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Środy z Mój Orange


@darusia84napisał(-a)

21.06
U mnie
*Zabezpiecz PESEL
*CyberTarcza 


Ciekawy jestem, jak ta pierwsza ochrona zadziałałaby w sytuacji, w której ja dzisiaj zostałem postawiony (mocno zdziwiony)? Czy wyciek RODO ze strony eUrzędu na moim koncie, lecz z ujawnionym PESEL-em administratora systemu ma jakiś związek? Czy dotyczy tylko zakupionej ochrony , albo odebranej darmowej oferty na określony czas na sprzęcie (smartfony) zakupionym w Orange? A takim jest też laptop zakupiony w Orange, z którego odczytałem wrażliwe dane administratora eUrzędu? 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2053
  • 6411
  • 70

Środy z Mój Orange

28 czerwca - wypasione 20gb 🙂