Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Środy z Mój Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Środy z Mój Orange

Czyli co? Prepaida to nie dotyczy? 🤔


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Środy z Mój Orange

@piotrKawiory informacja w pierwszym poście, tu zacytuję:

"Dla kogo?

Z programu Środy z Mój Orange możesz skorzystać, jeśli zawarłeś umowę na Pakiet Orange Love lub umowę w ofercie Smart Plan LTE, Plan Komórkowy, Plan Mobilny."


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Środy z Mój Orange

Niestety dla mnie pkt. IV.7 nie do końca jasno na to wskazuje. Otóż oferty prepaid to również "...umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w Sieci mobilnej..." 😏


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Środy z Mój Orange

U mnie w apce nie pojawił sie prezent 5GB, a także nic nie pojawia sie w nowej edycji z 7 kwietnia


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Środy z Mój Orange

@milus_1983ja mialem 5GB tydzien temu, dzisiaj prezentu brak


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Środy z Mój Orange

Panowie z opisu @Wojciech w pierwszym poście wynika że w "Środach z Mój Orange" będą różne niespodzianki co tydzień, nie jest powiedziane że za każdym razem będą to gigabajty. Warto wczytać się dokładnie w opis promocji 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Środy z Mój Orange

Ja też specjalnie sie zalogowałem, choc ta aplikacje uważam za totalna porażkę. No dobra teraz jest troszkę lepiej niż było kiedyś. Ale to pewnie efekt braków rak pracy na rynku. Spokojnie to tylko spozniony pryma aprilis. A doładowania nie dostałem, nawet szukałem czy w aplikacji gdzieś nie ukryli tajemniczo przycisku lub warunków doładowania. Mnie osobiście nigdy nie udało sie wykorzystywać limitu GB. Ale od czasu gdy podzieliłem sie z synem 12 letnim. To zawsze brakuje 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Środy z Mój Orange

Na czacie Pani przekazała, że dziś ma być Video Pass na 6 mies. I do tej pory pusto w aplikacji, mimo iż spełniam wszystkie warunki!!!


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Środy z Mój Orange

U mnie na numerze z planem komórkowym nie ma nic do włączenia w sekcji Dla Ciebie. Rano stwierdziłem że poczekam, ale nadal nic nie ma. Kto ma już dzisiejszy pakiet?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Środy z Mój Orange

@milus_1983jezeli ma to byc video pass to moze dlatego nie mam go w apce jako prezent bo mam zaszyty w abonamencie za free