Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] [Skarbonka] maksymalny przelew na główne

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

[archiwum] [Skarbonka] maksymalny przelew na główne

Czy jest jakiś limit wypłat z głównego? wiem że jest min 5zł ale czy jest max? np 100zł czy ktoś przelewał na główne około 100-200zł?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

[Skarbonka] maksymalny przelew na główne

@Ultra2020 

 

Maksymalna wartość jednorazowego przelewu środków ze Skarbonki jest równa ilości
zgromadzonych w Skarbonce środków, z założeniem zaokrąglenia kwoty w dół do pełnych złotówek,z zastrzeżeniem pkt 19.

 

Każdy Abonent lub Abonenci zbierający w parze mogą uzbierać w swojej Skarbonce maksymalnie
200 zł (wliczając środki uzyskane w ramach dodatkowego Bonusu otrzymywanego co 93 dni) – po osiągnięciu tej wartości kolejne doładowania konta głównego nie będą
premiowane Bonusem, o czym Abonent zostanie powiadomiony SMS-em. Otrzymanie kolejnego
Bonusu będzie możliwe dopiero po wykonaniu przelewu środków ze Skarbonki na konto główne,
promocyjne do Orange (komórkowe) lub promocyjne do wszystkich.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

 

 

Usługa jest jeszcze aktywna do 31.12.2020. Po tym terminie zostanie wyłączona całkowicie. Warto sprawdzić inne promocje na orange.pl.

 

 

_______________

*Aktualizacja informacji - moderator Wojciech.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

[Skarbonka] maksymalny przelew na główne

@Ultra2020 

 

Maksymalna wartość jednorazowego przelewu środków ze Skarbonki jest równa ilości
zgromadzonych w Skarbonce środków, z założeniem zaokrąglenia kwoty w dół do pełnych złotówek,z zastrzeżeniem pkt 19.

 

Każdy Abonent lub Abonenci zbierający w parze mogą uzbierać w swojej Skarbonce maksymalnie
200 zł (wliczając środki uzyskane w ramach dodatkowego Bonusu otrzymywanego co 93 dni) – po osiągnięciu tej wartości kolejne doładowania konta głównego nie będą
premiowane Bonusem, o czym Abonent zostanie powiadomiony SMS-em. Otrzymanie kolejnego
Bonusu będzie możliwe dopiero po wykonaniu przelewu środków ze Skarbonki na konto główne,
promocyjne do Orange (komórkowe) lub promocyjne do wszystkich.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

 

 

Usługa jest jeszcze aktywna do 31.12.2020. Po tym terminie zostanie wyłączona całkowicie. Warto sprawdzić inne promocje na orange.pl.

 

 

_______________

*Aktualizacja informacji - moderator Wojciech.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

[Skarbonka] maksymalny przelew na główne

@Ultra2020 spotkałem się z informacją podaną przez @DawidOrange, ale nie dokonywałem aż tak dużych przelewów,  jak i nie magazynowałem w skarbonce maksymalnej kwoty. Najwięcej miałem 170 PLN,  a przelew wykonywałem na kwoty 25-30 PLN, wysokość przelewu potrzebna do opłacenia pakietu cyklicznego.

Wyższej kwoty w skarbonce nie osiągałem,  bo szkoda tracić środki promocyjne.