Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Potrzebuję dodatkowej karty SIM tylko z internetem do tabletu, współdzielonej z głównym pakietem

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Potrzebuję dodatkowej karty SIM tylko z internetem do tabletu, współdzielonej z głównym pakietem

Witam!

Mam telefon na kartę w ofercie Orange ONE. Nie zamierzam przechodzić na abonament, ponieważ

"karta" jest dla mnie dużo wygodniejsza. 

Potrzebuję drugiej karty SIM, którą będę mógł umieścić w tablecie i używać internetu do nawigacji.

Co miesiąc dostaję darmowe 5 gigabajtów internetu za doładowanie, w sumie mam na plus już około 45 gigabajtów, chciałbym współdzielić internet z tego własnie pakietu gigabajtów również w tablecie.

Skrótowo, potrzebuję drugiej karty tylko do korzystania z internetu, najlepiej bez dodatkowych opłat, w ofercie na kartę, która korzysta z mojego głównego pakietu danych. Wiem, że plus i play mają już takie oferty, ale może obejdzie się bez zmiany operatora. Czy jest możliwość uzyskania drugiej karty? Jednorazowa opłata wchodzi w grę.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Potrzebuję dodatkowej karty SIM tylko z internetem do tabletu, współdzielonej z głównym pakietem

W klasyczny prepaidzie tego nie ma. Ew. alternatywą jest Orange Flex.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Potrzebuję dodatkowej karty SIM tylko z internetem do tabletu, współdzielonej z głównym pakietem

W klasyczny prepaidzie tego nie ma. Ew. alternatywą jest Orange Flex.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Potrzebuję dodatkowej karty SIM tylko z internetem do tabletu, współdzielonej z głównym pakietem

Możesz też udostępnić internet po wifi tabletowi.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Potrzebuję dodatkowej karty SIM tylko z internetem do tabletu, współdzielonej z głównym pakietem

Czy dodatkowa karta w orange flex oznacza jakieś dodatkowe opłaty?


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Potrzebuję dodatkowej karty SIM tylko z internetem do tabletu, współdzielonej z głównym pakietem

https://flex.orange.pl/#/regulaminy - tutaj znajdziesz szczegóły. Obecnie do odwołania dodatkowa karta SIM w Orange Flex jest bezpłatna.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Potrzebuję dodatkowej karty SIM tylko z internetem do tabletu, współdzielonej z głównym pakietem

@Szustarol, czy powyższa odpowiedź pomogła w rozwiązaniu Twojej sprawy? Daj znać po przez jej oznaczenie lub jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to śmiało, pytaj - z chęcią pomożemy. Bardzo szczęśliwy kot