Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange YES vs Orange Free na kartę


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Orange YES vs Orange Free na kartę

Aktualnie mam Kartę SIM z taryfą Orange YES.Od pewnego czasu jestem notorycznie namawiany na zmianę taryfy na Orange Free na kartę.

 

1.Czy warto zmigrować się do Orange Free na kartę ?

2.Jakie usługi są w Orange Free na kartę a nie ma ich w Orange YES i na odwrót ?

3.Która taryfa jest droższa ?

 

Ogólnie chciałbym też poznać wasze opinie.

20 ODPOW. 20

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Orange YES vs Orange Free na kartę

Jak nie potrzebujesz dużych bonusów internetowych, to nie ma potrzeby zmiany taryfy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Orange YES vs Orange Free na kartę

Mnie dziwi dlaczego jakis rok temu z automatu Nowe Orange Go zamienilo mi sie na OFnK. Zona dalej ma POPa, a na drugim numerze mam YESa i nikt mnie na zmiane nie namawia. @DawidOrange w OFnK nie masz np. darmowych numerow za 3zl co dla mnie bylo dosyc przykre i problematyczne tym bardziej ze dzwonie przewaznie na jeden numer. Na plus napewno duze pakiety internetowe

Anonim

Nie dotyczy

Orange YES vs Orange Free na kartę

@DawidOrange  Yes to taryfa typowo do rozmów, Free do Internetu (Bonusy za doładowania/ GB),

Ja od razu migrowałem z Yes do Free bo korzystam dużo z internetu mobilnego.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange YES vs Orange Free na kartę


@DawidOrangenapisał(-a)

 

1.Czy warto zmigrować się do Orange Free na kartę ?

2.Jakie usługi są w Orange Free na kartę a nie ma ich w Orange YES i na odwrót ?

3.Która taryfa jest droższa ?


  1. Zależy od indywidualnych potrzeb. Dla większości jest to zmiana na plus lub bez różnicy 🙂
  2. W Orange Free nie ma usług Twoje numery oraz Ekstra numer. W Orange Yes nie ma możliwości skorzystania z usługi Więcej czasu na internet (bo nie ma bonusu za doładowanie konta).
  3. Nie ma różnicy. Stawki bez pakietu takie same w obu taryfach.

Generalnie jeśli jest szansa choćby najmniejsza, że większy pakiet internetu się Tobie przyda, a nie korzystasz z tych usług, które podałeś polecam zmianę taryfy 🙂

 

@byczyn_86, jeśli wycofujemy dany plan taryfowy (Orange SMART na kartę, Nowe Orange Go, w przyszłości możliwe, że także inne), klienci są migrowani do aktualnego planu. Aktualnym klasycznym planem taryfowym jest obecnie wyłącznie Orange Free, stąd migracja do tego planu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange YES vs Orange Free na kartę

@DawidOrange do taryfy free migrowałem już dawno temu. Najważniejszy jest internet mobilny. Dało się uruchomić RWK dla konta głównego i GB z doładowań. Teraz, jak takie udogodnienie zostało zniesione, to tylko trzyma mnie pakiet za 25 PLN. Jak zostanie zniesiony, trzeba będzie poszukać coś u konkurencji.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Orange YES vs Orange Free na kartę

@Jarek @ketrasaArtur  Czy aktualnie w Orange Free na kartę jest możliwość kumulacji GB ? (Mam na myśli GB z bonusów oraz te z pakietu np.za 25 lub 30 zł).Jak pakiety są podpisane w NMO (chętnie zobaczę screena) 🙂 😎 ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Orange YES vs Orange Free na kartę

@DawidOrange narazie jest przerwa techniczna wiec screeny beda pozniej.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Orange YES vs Orange Free na kartę

@byczyn_86 

 

Dzięki.

 

Czy aktualnie w Orange Free na kartę jest możliwość kumulacji GB ? (Mam na myśli GB z bonusów oraz te z pakietu np.za 25 lub 30 zł).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Orange YES vs Orange Free na kartę

GB z doladowan sie kumuluja. Te z bonusow traca waznosc po uplywie czasu na jaki sa przyznane. A jesli chodzi o pakiety to niewykorzystane gigabajty nie przechodzą na kolejny okres (nie sumują się z pakietem gigabajtów z kolejnego odnowienia).