Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

@andrzej1441  proszę Cię powiedz mi co znaczy to - cytuję Twoje zdanie :

 

Taki sposób, żeby ograniczyć handel na allegro super Grunwaldami.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Ale z Ciebie @Wiktor /ku jest " dusigrosik " tak jakbym siebie czytała bo ja też mam coś z tego samego 🙂

( ino się nie obraź )

Tak sobie myślę, mam staż dużo dłuższy bo od czasu powstania " Pop Idea " no i przyszła mi do głowy myśl taka, że obecny Orange powinien nam wszystkim o takim dłuższym stażu sypnąć do skarbonki przynajmniej 15 procent, albo lepiej 20 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1578
  • 5379
  • 57

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie


@wscieklaewkanapisał(-a)

@andrzej1441  proszę Cię powiedz mi co znaczy to - cytuję Twoje zdanie :

 

Taki sposób, żeby ograniczyć handel na allegro super Grunwaldami.


Kiedyś dawno temu jeszcze przed obowiązkową rejestracją jak potrzebowałem modemu mobilnego to kupiłem  Huawei E1750 z kartą z internetem na rok. SMS nie były skasowane i można było sobie poczytać.

Teraz jednokrotne przejście z YES do OFnK to każdy może bez problemu zrobić ale wielokrotne żeby otrzymać TB to rzeczywiście jest do wyłapania.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10849
  • 150

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

@andrzej1441,

podziwiam rozkminkę... 🙂

Ale jaaaaa z tego raczej nie skorzystam. Będę miał tylko jednego prepaida. I chyba jestem zbyt leniwy, żeby tak działać 😛

A poza tym, że jestem leniwy, to jeszcze - jak wyżej @wscieklaewka zauważyła - duuuuusigrosz :D:P

 

▬▬▬

@wscieklaewka,

zawsze możesz z tymi procentami na Skarbonce zarzucić Pomysł 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

No, no, no @Wiktor ładny dusigrosz Emotikon: LOL co to wybiera dość drogi lokalik na wypicie napoju z kolegami 🙂  Emotikon: Język


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1578
  • 5379
  • 57

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie


A poza tym, że jestem leniwy, to jeszcze - jak wyżej @wscieklaewka zauważyła - duuuuusigrosz :D:P

W takim razie można zastanowić się nad przeniesieniem nr do Play na taryfę dla dziadków -

Play na Kartę odNOWA

Nie zaszkodzi najpierw sprawdzić zasięg kupując nową startówkę  przed przeniesieniem nr.

Warunki spełnia: co najmniej jedna aktywność na miesiąć (jak nie będzie to zabierze 2 zł). Przy braku "płatnej aktywności" przyślą SMS-a z ostrzeżeniem na tydzień przed końcem okresu rozliczeniowego.

Cennik:

Jeśli nie włączysz żadnego pakietu korzystasz z Play na Kartę odNOWA
wg stawek z cennika

Minuta do wszystkich sieci - 29r
SMS do wszystkich sieci 29 gr
Transfer danych (za 500 KB) - 1gr
Brak płatnej aktywności w cyklu rozliczeniowym 2 zł

12 miesięcy bez płatnej aktywności - dezaktywacja konta i anulowanie niewykorzystanych środków.

 

Można włączyć Pakiet bez terminu ważności 100 minut do innych sieci
i na stacjonarne koszt 15 zł ważny do ostatniej minuty.

Bez kosztowo uruchomić pakiet za darmo rozmowy i SMS w Play bez terminu ważności

 

Możliwe doładowania od 5zł do 300 zł


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

 

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

@Wiktor Nie wiem, czy temat jest jeszcze aktualny. Do tego celu idealnie nadaje się oferta Orange na kartę z rokiem ważności konta. W załączniku @ora11021 podany jest regulamin.

Ja swojej mamie to uruchomiłem. Raz na rok, lub rzadziej doładowuje konto za 100 PLN, do staje na konto 110 PLN (ważne tylko do 18 listopada 2018r), do tego dochodzi skarbonka i rok ważności konta. Raz na rok przedłużam jej konto na kolejny rok. Już ponad trzy lata tak korzysta z komórki. 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10849
  • 150

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Ale już 3 lata na tej stówce ciągniesz? Emotikon: Język


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Można i trzy lata. Mam inne numery które trzymam dla dzieci jak dorosną i ciągnę na nich już 8 lat ze stanem kąta 5 PLN.

Dlatego Orange na kartę jest taki fajny z taką ofertą.

Można było również przedłużać GB, ale jakieś dwa lata temu oferta została wycofana. Szkoda.