Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

O?
Zanotowane Szczęśliwy robot


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie


@wscieklaewka napisał:

No to obniżam poprzeczkę 🙂

Tato dostaje od Ciebie osiem czy dajmy na to siedem ? a sam doładowuje za piąteczkę ( z piąteczki coś wpada do skarbonki i jest ok )

Kurcze zaczynam się w tym wszystkim już gubić 😞


OK. Ale do tego muszę mieć aktywne - zdaje się - KWR. Bo inaczej ważność na połączenia wychodzące by się nie spinała. Co nie?

 

I tak to ja będę doładowywał to konto, więc mogę od razu doładowywać je jakąś kwotą <12 ;-).

Powiedzmy, że byłoby to 10 zł. Ile mi wtedy wpadnie do Skarbonki?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Mnie od dziesiątki wpadało 1,50 ale ja mam już ją długo i nie wiem czy nowicjuszom nie dają mniej ( ale nie powinni tak myślę )


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

A za regularne doładowywania  co 93 dni wpada Ci również bonus tzw ekstra zasilenie 🙂

Ja ostatnio dostałam ekstra do skarbonki 5.06 złotego 🙂

Bonus co 93 dni wynosi zawsze 5% bez względu na staż.

 


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Oooookej. To w takim razie musiałbym to sobie wszystko przeliczyć.

Ale najpierw wgryzę się w Skarbonkę 😜


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

O jak fajnie 🙂 wgryzaj się @Wiktor  bo ja już przypaliłam papryczki nadziewane grrrrr 😞


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Ponieważ nie mogę edytować ( nie wiedząc czemu 😞 to muszę tu poprawić ile wpadło do skarbonki  od 10 zł  A więc piszę - jedna złotówka wpada Emotikon: Język

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Pierwsze prawo Orange: planujesz skorzystać z promocji to i tak nastąpią zmiany.

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Zmiany-na-prepaidzie-koniec-Orange-Yes/m-p/143575#M13139 i to nie wszystko 🙃

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Haa, ha @Piotrekk85 😄

No... To w takim razie przejdę na OFnK 🙂

 

 


@wscieklaewka napisała:

(...) muszę tu poprawić ile wpadło do skarbonki  od 10 zł  A więc piszę - jedna złotówka wpada Emotikon: Język


Tak - 10% od wartości doładowania dla tych co korzystają z oferty od co najmniej 2 lat. A 5% dla świeżaków takich jak ja 😉

Ale mimo wszystko będę chciał skorzystać z tej Skarbonki. Na początek doładuję sobie konto pktami PAYBACK, następnie aktywacja KWR i... zobaczę na jak dłuuuuugo takie doładowanie starczy. Później dalsze decyzje.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Szkoda, że pkt 10 regulaminu przelewu SMS

10. U Odbiorcy, którego okres aktywny konta jest krótszy niż 5 dni, przekazanie środków w ramach Usługi będzie skutkowało dodatkowo przedłużeniem okresu aktywnego do 5 dni, niezależnie od kwoty otrzymanych środków. W przypadku Odbiorcy, którego okres aktywny jest dłuższy niż 5 dni, okres ten nie zostanie przedłużony, bez względu na kwotę otrzymanych środków.

mówi o 5 a nie  7 dniach, wtedy można byłby mieć wiecznie ważne karty za jednorazową opłatę 20 groszy za przelew cykliczny na każdej z kart.

A może da się jakoś to ominąć w jakiś szczególnych warunkach przy większej liczbie kart, albo przy świadomej rezygnacji z 2 dni w tygodniu na wybranych kartach.

Dla ułatwienia. Gałęzie to dni tygodnia. Wierzchołki - nr telefonów

Ma ktoś pomysł na to.

Zadanie matematyczne.

Podaj minimalną i maksymalna liczbę kart aby cykliczny przelew w kółku utrzymał wieczną ważność każdej karty przez 5 dni w tygodniu.

Uwaga: Max wynika z kółka.