Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Hejka 🙂

Taka sytuacja u mnie na froncie Szczęśliwy mężczyzna.

 

Za niedługo mojemu tacie będzie się kończyła umowa na abonament (de facto ta umowa jest na mnie - ale z nru korzysta tato). Obecnie płaci za niego 19,99 zł miesięcznie.

 

Okazuje się, że w praktyce bardzo, ale to bardzo mało korzysta z telefonu (to nie smartfon, tylko specjalny telefon dla starszych osób, więc nie korzysta z żadnej transmisji). W ostatnim roku jedynie same rozmowy; myślę, że średnio jedna, dwie na miesiąc. Żadnych SMS-ów.

 

Przeszedłbym może na ofertę na kartę, gdyby średnio miesięcznie opłaty były mniejsze o co najmniej jedną złotówkę. Dałoby się coś wycisnąć? Szczęśliwy mężczyzna

54 ODPOW. 54

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Polecam to co mojej mamie serwuję: 120 minut dla wszystkich (komórkowych) za 9 zł + 60 minut na stacjonarne (3 zł). Niestety trzeba mieć komórkę w dłoni co miesiąc lub pisać na czacie, bo Orange wyłączyło zdalne aktywowanie pakietów (a pakiet na stacjonarne jest tylko jednorazowy). Wychodzi 12 zł za miesiąc.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

@Piotrekk85 

Można zawsze wyłączyć pakiet minut na stacjonarne ( np. gdy minuty się  kończą , a następnie włączyć usługę ponownie , przynajmniej tak mi się wydaje )

Miałam ten pakiet ale nigdy na to nie wpadłam więc to tylko domysł z mojej strony.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

wRodzinie no-limit(rozmowy, sms, 10GB) jest za 15zl miesiecznie - prepaid.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Dziękuje wszystkim za podpowiedzi 🙂


Mój tata raczej już nigdy nie przejdzie na smartfona; podobnie jak już nigdy nie rzuci palenia ;-0... Więc pakiet danych internetowych nie będzie stanowił wartości dodanej Sfrustrowany mężczyzna.

 

A dopytam jeszcze o wybór taryfy. W Jego sytuacji najlepszy będzie Orange YES - co nie?

 

No i kwestia ważności konta, a w zasadzie możliwości wykonywania połączeń wychodzących... Jak tutaj będzie najlepiej rozłożyć doładowania w czasie? Muszę na coś szczególnie zwracać uwagę?

 

/no wiem - jestem taki trochę zielony z prepaida Zakłopotany mężczyzna /


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Bez włączania pakietów tata da radę, zawsze możesz oddzwaniać przy dłuższej rozmowie, Włączenie Konto Ważne Rok  za 3 zł. lub po 3 m-cach za darmo rozwiąże sprawę.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Ja stawiam na Orange Free, i Konto Ważne Rok - sms START na 8002

Ty przelewasz tacie ze swojego abonamentu 10 zł miesięcznie i obaj jesteście zadowoleni 😉

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie

W wyborze między Yes i Free zwróciłbym pod uwagę jeszcze jedno. W Orange Free przy doładowaniu dostajemy pakiet GB i furę smsów (jeden że dostaliśmy standardowe gb, ile mamy łącznie, extra wakacyjne), potem po kilku dniach że pakiet się skończy za kilka dni (jeśli była mała kwota doładowania), potem o zablokowaniu, potem o gwarancji zwrotu na GB. Dodatkowo jak mamy bonus za doładowanie przez stronę Orange - liczba smsów wzrasta. W Orange Yes i przy doładowaniu kodem liczba smsów jest mniejsza 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Oferta na kartę za mniej niż 19 zł miesięcznie


@Piotrekk85napisał(-a)
Polecam to co mojej mamie serwuję: 120 minut dla wszystkich (komórkowych) za 9 zł + 60 minut na stacjonarne (3 zł). Niestety trzeba mieć komórkę w dłoni co miesiąc lub pisać na czacie, bo Orange wyłączyło zdalne aktywowanie pakietów (a pakiet na stacjonarne jest tylko jednorazowy). Wychodzi 12 zł za miesiąc.

Za 14 zł. masz pakiet 200 min. na komórki i stacjonarne, dodatkowo 200 sms. Jest możliwość włączenia usługi cyklicznej. Ułatwisz życie sobie i mamie 🙂