Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki starter z NanoSIM?

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jaki starter z NanoSIM?

Miłej nocy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 131
  • 0

Jaki starter z NanoSIM?

No i nigdzie w mojej okolicy nie mogę dostać startera z nano SIM. Albo nominały powyżej 15 zł albo stare startery z micro SIM. Czy taki starter byłby dobry, aby dokonać wymiany karty SIM przez sms?

 

https://allegro.pl/oferta/starter-orange-5-zl-8398392306


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaki starter z NanoSIM?

TAK. Jest rysunek. Dla pewności wpisz wiadomość do sprzedawcy na allegro.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 131
  • 0

Jaki starter z NanoSIM?

Rysunek widzę. Bardziej chodzi mi tylko, czy takie tanie startery z Allegro są bezpieczne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaki starter z NanoSIM?

A czego się obawiasz?

Nie masz żabki w pobliżu?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 131
  • 0

Jaki starter z NanoSIM?

Niestety nie. Mieszkam w małej miejscowości, gdzie jest tylko poczta (stare startery) i sklep (najmniejszy nominał 20 zł). Do najbliższego miasta mam kawałek i póki co brak możliwości, by się tam udać.

 

Czego się obawiam? Że starter może okazać się lewy i mogę przez to całkiem stracić możliwość telefonowania. Ale może to obawy na wyrost. Próbuję w takim razie zamówić. Dzięki. 😉

Anonim

Nie dotyczy

Jaki starter z NanoSIM?


@rostov84napisał(-a)

Niestety nie. Mieszkam w małej miejscowości, gdzie jest tylko poczta (stare startery) i sklep (najmniejszy nominał 20 zł). Do najbliższego miasta mam kawałek i póki co brak możliwości, by się tam udać.

 

Czego się obawiam? Że starter może okazać się lewy i mogę przez to całkiem stracić możliwość telefonowania. Ale może to obawy na wyrost. Próbuję w takim razie zamówić. Dzięki. 😉


Ten sprzedawca z linka ma sporo pozytywów, ja bym zaryzykował, tym bardziej że do miasta masz daleko 😉