Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doładowanie Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Doładowanie Orange

Witam,
mam pytanie związane z ofertą na kartę w Orange.
Obecnie u innego operatora korzystam z oferty na kartę i co miesiąc doładowuję sobie konto kwotą 5 zł lub czasami kwotą 20 zł na 3 mies. Czy cos podobnego znajdę również w Orange?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Doładowanie Orange


kryl3 napisał(-a):

witaj.

 

posiadam taryfe Play na Kartę Rok Ważności Konta. Interesuje mnie czy jest tak opcja W Orange. I tak samo bym chciał korzystać z doładować PayBack z doładowań.


Jak pisałem jest KWR.Do 3 m-cy stażu w sieci koszt 3 zł., później bezpłatnie. Możesz doładowywać konto w Orange punktami Payback.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Doładowanie Orange


kryl3 napisał(-a):

Witam,
mam pytanie związane z ofertą na kartę w Orange.
Obecnie u innego operatora korzystam z oferty na kartę i co miesiąc doładowuję sobie konto kwotą 5 zł lub czasami kwotą 20 zł na 3 mies. Czy cos podobnego znajdę również w Orange?


Korzystając z promocji Konto Ważne Rok możesz w ogóle nie doładowywać konta. O co dokładnie Ci chodzi?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Doładowanie Orange

witaj.

 

posiadam taryfe Play na Kartę Rok Ważności Konta. Interesuje mnie czy jest tak opcja W Orange. I tak samo bym chciał korzystać z doładować PayBack z doładowań.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Doładowanie Orange


kryl3 napisał(-a):

witaj.

 

posiadam taryfe Play na Kartę Rok Ważności Konta. Interesuje mnie czy jest tak opcja W Orange. I tak samo bym chciał korzystać z doładować PayBack z doładowań.


Jak pisałem jest KWR.Do 3 m-cy stażu w sieci koszt 3 zł., później bezpłatnie. Możesz doładowywać konto w Orange punktami Payback.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Doładowanie Orange

Dziękuje za odpowiedz:)

skorzystam z tej oferty.

 

 

Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Doładowanie Orange

thx za link