Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy będą pakiety bez limitu?

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 17
  • 0

Czy będą pakiety bez limitu?

Czy w Orange Free na kartę będą pakiety bez limitu Internetu? Na okres 1 m-c, tygodnia i dnia?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Czy będą pakiety bez limitu?

Limit jest w tej ofercie z linka, tak na marginesie przecież jest internet elastyczny w Orange na kartę, można się wspierać rozmowy/sms bez limitu + net za 25zł, przy dłuższym stażu trochę GB wskoczy i cyklicznie jak ustawisz pakiet to będzie jeszcze wzrastać (GB oczywiście), tak na marginesie w Play miałem tą ofertę i co rusz ograniczało mi transfer, lejek był gdy za dużą aktywność miałem pomimo nie wykorzystania pakietów GB.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Czy będą pakiety bez limitu?

@kal_113Tylko masz taki kosmos


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy będą pakiety bez limitu?

Prawdziwego nolimitu raczej nie. Ale na prepaid nie ma go w żadnej sieci. Masz ileś GB potem lejek do końca ważności.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 17
  • 0

Czy będą pakiety bez limitu?

Miałem na myśli tą ofertę co ma fioletowy operator Internetu na kartę. Limit 100 GB i lejek na okres m-c itd. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Czy będą pakiety bez limitu?


kal_113 napisał(-a):
Miałem na myśli tą ofertę co ma fioletowy operator Internetu na kartę. Limit 100 GB i lejek na okres m-c itd.

Daj link do tej oferty.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 17
  • 0
Anonim

Nie dotyczy

Czy będą pakiety bez limitu?

Limit jest w tej ofercie z linka, tak na marginesie przecież jest internet elastyczny w Orange na kartę, można się wspierać rozmowy/sms bez limitu + net za 25zł, przy dłuższym stażu trochę GB wskoczy i cyklicznie jak ustawisz pakiet to będzie jeszcze wzrastać (GB oczywiście), tak na marginesie w Play miałem tą ofertę i co rusz ograniczało mi transfer, lejek był gdy za dużą aktywność miałem pomimo nie wykorzystania pakietów GB.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy będą pakiety bez limitu?

Są też bonusy za doładowanie w Orange free na kartę. Można kombinować.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10849
  • 150

Czy będą pakiety bez limitu?

@kal_113

czy któraś z udzielonych wyżej podpowiedzi okazała się być pomocną? Jeśli tak - to zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Czy będą pakiety bez limitu?

► Wpis został przeniesiony z tematu Transfer nocny 00:00 do 8:00 (ze względu na zbliżone zagadnienie) - Moderator Wiktor ◄

 

Czy w ofercie na kartę zostanie wprowadzony transfer nocny tak jak w plus lub play