Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co dalej? Poradzicie? ;)

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Co dalej? Poradzicie? ;)

Witajcie!

Obecnie korzystam z oferty na kartę.
Rok temu kupiłem taką paczkę 1TB danych na rok. Jak się okazało to było 1,2 TB.

Ponieważ niebawem ważność się kończy szukam opcji.

Ostatnio dostałem taką wiadomość:

W dniu 12.09.2020 o 23:59 konczy sie waznosc uslugi Rozmowy i SMSy do wszystkich + pakiet GB. Do wykorzystania masz 798.63 GB. Odpisz START CYKL na ten SMS (25zl + koszt SMS) aby juz teraz przedluzyc waznosc o 31 dni i otrzymac dodatkowy pakiet danych. Pakiety GB i dni waznosci sumuja sie. Usluga bedzie sama sie odnawiac co 31 dni za 25zl. Wiecej na orange.pl

to chyba nie najlepsza opcja...

Appka ponadto wskazuje, iż mam 31 zł na koncie.

 

Jeszcze niedawno myślałem, żeby przejść do flex, gdyż mam taki zestaw:

iPhone, iPad cellular (karta od Orange) i Apple Watch cellular (Jak na razie nie wykorzystuję opcji dzwonienia z oczywistych względów) no i chciałem opędzić to w ramach flexa z dodatkowa karta sim i drugą dodatkową eSIM.

Co radzicie? Będę wdzięczny za sugestie.

 

____________

* Temat przeniesiono z kategorii Na kartę - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Co dalej? Poradzicie? ;)

@Pawel75 dobrze kombinujesz z wykorzystaniem zgromadzonych środków i pakietów GB na karcie. Osobiście ja bym został dalej w ofercie na kartę, przedłużając pakiet na kolejny rok. Jeżeli przejdziesz do FLEX, to stracisz prawo do zakupu pakietu za 300 PLN na rok (obecnie jest za 360 PLN, ale dodatkowo są nielimitowane MMS-y) oraz z FLEX nie ma możliwości powrotu do Orange na kartę. Trzeba posiłkować się konkurencją.

 

Co do FLEX-a, to załóż sobie nowy numer, skorzystaj z kodu polecającego, dostępne tu:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C...

Sprawdzisz jak usługa Tobie odpowiada i po wykorzystaniu na obecnym numerze zgromadzonych pakietów zdecydujesz, czy zostajesz w Orange na kartę, czy przechodzisz do FLEX.

 

We FLEX możesz mieć jedną kartę SIM lub eSIM główną oraz jedną dodatkową SIM lub eSIM (obecnie dodatkowa jest bez dodatkowych opłat miesięcznych).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co dalej? Poradzicie? ;)

1) przedłuż sobie to co masz o kolejny rok - jak jesteś zadowolony
2) flex
3) nju na abo (ale bez esim)
4) podobnie jak 1 wybierz opcję na rok ale z mmsami droższą o 60 zł.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Co dalej? Poradzicie? ;)

W nju już byłem.
Jest całkiem przyjemnie, ale ze względu na niezbyt dużą ilość GB w pakiecie przeniosłem się do Orange na kartę.
Potem zaopatrzyłem się w iPada i Apple Watch.
Stąd chęć Migracji do flex i wzięcie dodatkowej sim (do iPada) i eSIM do Apple Watch.
Jak patrzę ile mam jeszcze na koncie GB i złotówek, to chciałbym to wykorzystać i dopiero się przenieść. Nie wiem tylko czy dobrze kombinuję.

 

_____________
* Poprawiono czytelność wpisu - Wiktor


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co dalej? Poradzicie? ;)

We flex chyba mieć jedną dodatkową. Albo sim albo esim.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Co dalej? Poradzicie? ;)

@Pawel75 dobrze kombinujesz z wykorzystaniem zgromadzonych środków i pakietów GB na karcie. Osobiście ja bym został dalej w ofercie na kartę, przedłużając pakiet na kolejny rok. Jeżeli przejdziesz do FLEX, to stracisz prawo do zakupu pakietu za 300 PLN na rok (obecnie jest za 360 PLN, ale dodatkowo są nielimitowane MMS-y) oraz z FLEX nie ma możliwości powrotu do Orange na kartę. Trzeba posiłkować się konkurencją.

 

Co do FLEX-a, to załóż sobie nowy numer, skorzystaj z kodu polecającego, dostępne tu:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C...

Sprawdzisz jak usługa Tobie odpowiada i po wykorzystaniu na obecnym numerze zgromadzonych pakietów zdecydujesz, czy zostajesz w Orange na kartę, czy przechodzisz do FLEX.

 

We FLEX możesz mieć jedną kartę SIM lub eSIM główną oraz jedną dodatkową SIM lub eSIM (obecnie dodatkowa jest bez dodatkowych opłat miesięcznych).


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Co dalej? Poradzicie? ;)

@Pawel75Jeśli możesz to napisz co zrobiłeś.

Trochę późno zauważyłem post.

Zainteresowała mnie treść otrzymanego SMS.

Jednorazowe nolimit bez MMS przedłuża się dowolnymi jednorazowymi nolimit bez MMSów a nie cyklicznymi aby zapewnić kumulacje GB i przedłużenie ważności (też z kumulacją czasu).

 

Trudno uwierzyć, że taki SMS otrzymałeś.

Może to jakaś promocyjna Oferta Orange skierowana indywidualnie?

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Co dalej? Poradzicie? ;)

@andrzej1441 w załączeniu wiadomość od operatora (bo kolega widzę żywo zainteresowany)
Tak jak pisałem. Miałem prawie 800GB i ponad 30 zł.

na razie przedłużyłem za 25 złotych. Inaczej niż napisali. W sensie, że nie CYKL.

 

Cały czas myśle o przejściu do flex, ale trochę słabo byłoby nie wykorzystać tego, co jest na koncie.

 

Szczerze powiedziawszy nadal nie wiem co zrobię.
Na pewno odpada nju. Miałem i byłem zadowolony. Dziś jednak chciałbym mieć jeszcze dwie karty z czego jedna to na pewno eSIM (do zegarka).

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Co dalej? Poradzicie? ;)

W ofnk jest jeszcze coś takiego jak Przelew cykliczny SMS.

Doładowuje się numer bez pakietów. Przelewa się środki na numer z pakietem.

Praktycznie utrzymanie 2 kart wyjdzie trochę więcej niż 25 zł na miesiąc. Na początek trochę więcej. Nie wiem jakie możliwości ma zegarek z eSIM, żeby bardziej konkretnie podpowiedzieć.

Zwykłą kartę SIM nawet w ofercie na kartę można wymienić na eSIM, ale już po ustawieniu przelewu cyklicznego (w zegarku nie wiem czy ustawisz przelew cykliczny).

W aplikacji i na NMO nie mogłem tego zrobić.