Nie można wyświetlić tego widżeta.
Konto usunięte
Nie dotyczy

szybkość łącza jak sprawdzić ?

Zrób 3 speed testy na stronie speedtest.net i wklej tu wyniki - postaraj się odłączyć jak najwięcej urządzeń od sieci domowej do testu. 

Najlepiej do serwerów Orange Polska S.A.

Być może pierwszy test był wykonywany jak coś się aktualizowało/pobierało na którymś z podłączonych do sieci urządzeń. 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3706
  • 2475
  • 33

ok ale one były wykonywane 3 minuty różnicy miedzy  nimi   ok zrobię jak mówisz Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3706
  • 2475
  • 33

[ Edytowane ]

o to test winniki tak jak mówiłeś tylko komputer był podłączony nawet tv wyłączyłem  i o to winnikiBez tytułu 1.pngtest 1Bez tytułu2.pngtest 2Bez tytułu 3.pngtest 3Bez tytułu2.pngBez tytułu 3.png

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

Wyniki są... W normie - chociaż ten ping może być niepokojący, jeśli nie to - gratuluje, ping mniejszy niż 1ms jest rzadko osiągany nawet w przypadku łącz operatorskich ;p

Prędkość jest zgodna z umową, czy doświadczasz jakiś problemów z korzystaniem z internetu?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3706
  • 2475
  • 33

nie raczej tylko chciałem program który by określił jakie szybkie mam łącze bo każda strona pokazuje inaczej  a net jest jest spokoEmotikon: Szczęśliwy

Konto usunięte
Nie dotyczy

Aha, no to wszystko jest w porządku Emotikon: Mrugający

Gratuluje pingu, 0ms to na prawdę niełatwo osiągnąć...

Polecam na przyszłość tak, żeby sobie po prostu sprawdzać łącze - speedtest.net.

Największy wybór serwerów testowych, chyba najbardziej popularna do tego aplikacja na świecie Emotikon: Mrugający

Poziom 26, Specjalista
  • 3706
  • 2475
  • 33

0 ping sam jestem zaskoczony 0.o nie zwróciłem uwagi gratulacje dla operatora Orange  masz racje ale tez masz dobry ping 

Highlighted
Poziom 30, Ekspert
  • 1694
  • 1633
  • 96

[ Edytowane ]

@Citi2017  Ten serwer jest słaby, u mnie zatrzymuje się na 300 Mbit. Sprawdź sobie Pro Internet Kosakowo. Wybierz Change server, w wyszukiwarkę wpisz Kosakowo, wybierz enter i puść test.

To mój wynik w Elblągu:

8414785446

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz