Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Kingai @Aśka_M  jak miło żę dwie śliczne dziewczyny dziś do nas na pogaduchy choć na sekundę zajrzały ^.^ @ketrasaArtur  spróbuję pomóc  ale ty chodzi dekoder chyba nie modem 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

Coś @Anonim jakoś mało osób zainteresowanych WOŚP-em. Byłem dziś przez prawie godzinę na akcji w domu kultury w mojej miejscowości. Córka występowała, wiec chodź przez chwilę się pokazałem Emotikon: Mrugający

Ładną sumkę już uzbierali. Jeszcze przez kilka dni będzie rosła po dzisiejszym zbieraniu, zanim wszystko spłynie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@ketrasaArtur , nie licytujmy się na słowa i fakty. One potwierdzają dobroć ludzkich serc SerceSerceSerce

Jak spojrzę medialnie na różne akcje charytatywne, to tych pokładów empatii żadna zła siła nie jest w stanie  "zatopić" Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  smutno było bez ciebie:)

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Siema


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Masieno @Anonim 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Aśka_M dziękujecie informację. Myślałem, że uda się szybciej, ale to pewnie dosyć poważna zmiana skoro tyle czasu trwa i jeszcze trochę potrwa.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Siema @Anonim Emotikon: Szczęśliwy

@Citi2017 , to nie działa tak, jak Ty myślisz. Znasz to pojęcie persona non grata? Łagodniejsza forma, to pustelnik w pustelni na medytacjach...jest cicho i czasami tak trzeba. Ty masz swojego guru...ja jestem i znikam kiedy mi pasuje Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur , kto to sprawdza z użytkowników? Jest najnowsze, a i tak to pic na wodę, fotomontaż. Dziwny zbieg okoliczności. Mądry się nie pcha pod gilotynę.

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Ciekawe jak tam pomysł Tryb nocny w Flexie ? pewnie w zamrażarce


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Anonim  dziś kilak osób zagłosowało Emotikon: Mrugający