Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

I tym staram się tylko tutaj zajmować, zobacz jak AKTYWNIE udzialasz się w "Pogaduchach", napisz mi jaki to ma sens, wklejanie co kilkadziesiąt godzin postów z liczbami postów?? 🙂 Pozdrawiam 🙂 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pogaduchy

Chłopaki, ja was bardzo proszę - nie ma sensu się kłócić 🙂

@Misiek62tak samo jak wielu innych użytkowników, wliczając pablo_ck - jest bardzo aktywny, także często pomaga, i nie można kogoś oceniać tylko po tym, że udziela się w działach niezwiązanych bezpośrednio z ofertą 🙂
Ten temat został założony, i w nim także można udzielać - nie ma co kogoś krytykować, że lubi chwalić się screenami 🙂 To bardzo fajnie, że niektórzy aż tak bardzo śledzą sprawy na Naszym Orange.

Nazwa nie jest tu bynajmniej przypadkowa - wszyscy jesteśmy częścią tej społeczności. To jest nasz - użytkowników - kącik - to jest Nasz Orange. Nikt nie jest lepszy, nikt nie jest gorszy 🙂
Obaj jesteście naprawdę znakomitymi użytkownikami, i nie widzę sensu,aby rozprawiać nad tym, że coś zostało zalane spamem 🙂

Moja aktywność na forum także spadła - głównie z uwagi na to, że po prostu mniej jest tematów, w których widzę sens się wypowiadać - generalnie jestem nieco mniejszym luzakiem, i wypowiadam się głównie w tych tematach, w których moim zdaniem jest sens, w których moja wypowiedź coś wniesie. Dlatego urzęduje głównie w ofercie na kartę. Nie za bardzo biorę udział w pogaduszkach, itp.

Czy to czyni mnie lepszym? Bynajmniej. Uważam wręcz, że przeciwnie. To my wszyscy tworzymy tę społeczność. I gdyby nie także luźne pogaduszki, zatrzymane chwile, atmosfera na forum byłaby inna. To Wy głównie tworzycie to forum, więc proszę was, nie kłóćcie się, bo to nie ma sensu 🙂
Jesteście sercem i rozumem Naszego Orange 🙂 I wszyscy, jesteście równie wielcy 🙂

Gdyby nie Wy, tego forum by nie było. Gdyby nie ta atmosfera, nikomu nie chciałoby się tu udzielać. Tak więc, pozdrawiam wszystkich i zachęcam do dalszej dyskusji 🙂 Czy to w działach ofertach, czy też nie 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Pogaduchy

Dla mnie póki nie ma rankingów to dyskusja nie ma sensu. Każdy może i tak założyć sobie konto i w godzinę zrobić tysiąc lajków.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ja się nie mam zamiaru kłócić, kłócą się ludzie niedojrzali. Napisałem tylko o tym co mi się nie podoba ostatnio. Po raz kolejny podkreślę ze nasze temat nie powinny być wyświetlane w głównym menu oraz polubienia z poza tematów głównych nie powinny być wliczane w ranking. To moje zdanie, pozdrawiam Was a w szczególności Naszego Miśka.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Za młodu kreowano mnie na potencjalnego księdza. Los chciał jednak inaczej, więc z pozycji bardziej doświadczonego życiowo...nomen omen, udzielę trzem naszym młodszym kolegom...rekolekcji wielkopostnych...w tym poście Emotikon: Bardzo szczęśliwy Życie niesie tyle szczęść, ilu szczęśliwych ludzi na naszej planecie. Bo szczęście niejedno ma imię i co do zasady, jest pojęciem względnym. Trzymam się w życiu swoim maksymy:"To, kim jesteś, jest ważniejsze od tego, co posiadasz. Każdy z Was ma potencjał do budowy owego szczęścia. Czy warto więc "kruszyć kopię" o sprawy tak błahej rangi? Aha! Mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie Serce


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Eeee, no ludziki...graba na zgodę i po kłopocie...troszkę mnie nie ma i jakieś zgrzyty...pamiętajmy że jabłko zawsze gnije od środka 😉 ...a ja żyć wiecznie nie będę 🙂 Osobiście jestem charakterny i miałem zasadę "za szmaty i z bani" ale tutaj trzymam fason...tzn staram się 😉 A tak poza tym, czy to ważne kto? Ważne że uwiecznione...a że być może się zdublowało, no cóż...zdarza się...nie robi błędów ten, który nic nie robi 😉 Sam dzisiaj zrobiłem jeden, wielki błąd...przeforsowałem się w pracy i teraz mam leżakowanie, żeby moje kości na nowo się odnalazły 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

12.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Kiedy swoją głowę drapię, burebuska słowa migiem łapię Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Pogaduchy

Widzę że jutro dzień wiosny a dziś dzień poezji alternatywnej na no

a może to tylko marcowe kocury się drapią Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Ragor napisał(-a):

Widzę że jutro dzień wiosny a dziś dzień poezji alternatywnej na no

a może to tylko marcowe kocury się drapią Emotikon: LOL


Astronomiczna już się zaczęła dzisiaj. Jutro kalendarzowa, a i kocie koncerty są "przywilejem" przypisanym marcowi Emotikon: Bardzo szczęśliwy