Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich 😁

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

Witam wszystkich 😁


Witam członka Społeczności NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jak się czujesz @Anonim  jako członek? Jako programista, możesz wyrazić własne zdanie w pomyśle na ten temat? Widzisz jakąś alternatywę? Masz kontakt z grafikami, to łatwiej Ci ocenić szanse na zmiany Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Hejka! Coscie sie tych czlonkow uczepili?Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 2.0

Witaj @Anonim 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 bo rosną w siłę, ilość i coraz więcej ich tutaj jest Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

Witam wszystkich 😁


Witam członka Społeczności NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jak się czujesz @Anonim  jako członek? Jako programista, możesz wyrazić własne zdanie w pomyśle na ten temat? Widzisz jakąś alternatywę? Masz kontakt z grafikami, to łatwiej Ci ocenić szanse na zmiany Emotikon: Szczęśliwy


Mi pasuje jak jest, skojarzeń nie mam 😁 Alternatywy dla członków społeczności nie widzę 😆


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

 


Mi pasuje jak jest, skojarzeń nie mam 😁 Alternatywy dla członków społeczności nie widzę 😆


Popieram


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 2.0


@byczyn_86napisał(-a)

 


Mi pasuje jak jest, skojarzeń nie mam 😁 Alternatywy dla członków społeczności nie widzę 😆


Popieram


To ja też wręcz przeciśnie nie sprzeciwiam się Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Popieram głosy członków Społeczności, czyli @Anonim  i @byczyn_86 , albowiem doprowadziłem do szerszej dyskusji na ten temat. Jak dobrze jest wymieniać poglądy, prawda? Emotikon: Bardzo szczęśliwy Podobają mi się merytoryczne argumenty, a nie skakanie sobie do oczu Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 2.0

Zaczynamy Nowy Rok z kolejnymi wyzwaniami:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/zaczynamy-nowy-2020-rok/

Więc ja z Wami zostaję na kolejny, tak jak sugestia w blogu Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga