Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 40, Guru *****
  • 25688
  • 15014
  • 1150

Wymuszane uśmiechy w Orange?

Dostawca mechanizmu rozpoznawania uśmiechów chwali się, że rozpoczął "rozmowy" z Orange. https://www.sztucznainteligencja.org.pl/sopot-motywuje-urzednikow-usmiechu/

Chcielibyście tego w Orange?

.

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Zespół Nasz Orange
  • 167
  • 1017
  • 16

[ Edytowane ]

Oj, obawiam się, że przy mnie wybuchnie, haha! Emotikon: Bardzo szczęśliwy

W dn. 18.01.2020 - 09.02.2020 jestem nieobecna na forum.

Poziom 30, Ekspert
  • 7965
  • 9730
  • 78

[ Edytowane ]

@Kinganapisał(-a)

Oj, obawiam się, że przy mnie wybuchnie, haha! Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Kinga , mam bujną wyobraźnię, to ja też wybuchnę i kopara będzie od ucha do ucha Emotikon: Mrugający

A tak wogóle to piszą bujdy:

"Uśmiechnięty pracownik ma za to szansę na różne nagrody ufundowane przez Urząd Miasta lub partnerów projektu.Rozwiązanie Quantum CX nie pozwala na zidentyfikowanie żadnej osoby, a zatem nie ma obawy, że wizerunek kogokolwiek zostanie wykorzystany. Sensor nie przetwarza danych osobowych." 
Jedno przeczy drugiemu, skoro mowa o nagrodach. Jak będzie przy urzędniku, to nie jest to żadna anonimizacja.

Poziom 30, Ekspert
  • 3560
  • 7189
  • 74

Uważam @burebusek  że się mylisz. U mnie w pracy od ponad dwóch miesięcy działa system identyfikacji pracownika przechodzącego przez bramki. Połączenie kamerki z czytnikiem kart i w bazie danych jest identyfikowana łącznie ze zdjęcie. Więc jak najbardziej jest możliwość przetwarzania danych osobowych. 

Urzędnicy przecież też mają autoryzacje na stanowiskach pracy. Wystarczy z czujnikiem uśmiechu zgrać w bazie/systemie kto loguje się na stanowisku i mamy już pełne przetwarzanie danych przypisane do uśmiechniętego pracownika / urzędnika Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 7965
  • 9730
  • 78

@ketrasa , nie wiem czy żeś mnie zrozumiał dobrze. Mówiłem o tym, że jak jest nagroda, to i jest konkretny człowiek, więc o czym Ty też wspominasz...identyfikacja. Natomiast wspomniany program przeczy anonimizacji, bo jak można dać nagrodę bez wiedzy, komu się należy?

0 Lubię to
Odpowiedz