Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uslugi Orange


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Uslugi Orange

Witam, jestem strasznie zawiedziony operatorem Orange ,od pół roku bardzo pogorszyła się zasieg nie mówiąc o braku Internetu, przeniosłem się z Palya rok temu i chyba to był największy błąd, tam gdzie mi najbardziej zależało na swobodnym korzystaniu z usług telefonu tam niestety katastrofa. Zgłaszając to u Operatora za każdym razem słyszę że mam na nich złożyć skargę do UKE czyli sami sobie nogę podkladają. Abonament płacę ponad 100zl A mam wrażenie że wróciły czasy gdzie trzeba było biegać i szukać zasiegu, koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar. Nigdy więcej żadnego Orange !!!

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga

7 ODPOW. 7

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Uslugi Orange

Przykra sprawa, ale podaj więcej szczegółów np, jaka oferta, ile masz GB, jaki jest "download" w speed teście, jaka miejscowość, do czego używasz internetu mobilnego ??


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Uslugi Orange

Ja często korzystam z  mapki lokalizacji nadajników: http://beta.btsearch.pl

Znacznie ułatwia zlokalizowanie interesujące mnie nadajnika. Nie podana była żadna lokalizacja, wiec nie podpowiem, gdzie jest najbliższy odpowiedni nadajnik.

 

Anonim

Nie dotyczy

Uslugi Orange

@ketrasaArtur , to co powiesz o moim najbliższym?

1 BTS.PNG2 BTS.PNG

Ja na tej technice nie chcę wyrywać sobie włosów z głowy. Najważniejsze, że anteny musztardą posmarowane dla lepszego zasięgu Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Uslugi Orange

@Anonim bez podania lokalizacji nadajnika nie powiem nic więcej ponad to co sam zamieściłeś Emotikon: Mrugający

 

Wszystko też zależy jakie usługi i częstotliwości są uruchomione na tym BTS-ie

Anonim

Nie dotyczy

Uslugi Orange

@ketrasaArtur , częstotliwości i pozwolenia (bez detali lokalizacyjnych), to takie tam są. Jest ich kilka (masztów) w promieniu paru kilometrów i gdzieś na forum mi niedawno wyjaśniano z innych screenów, jak jest na moim smartfonie w praktyce. Myślę, że nie mamy czego narzekać, więc i lokalizacja nie "wniosłaby" skarg na działanie usług. Dodatkowo, siecią operatora dystrybucyjnego prądu leci kilka nitek światłowodu od różnych dostawców. Sam miałem uciec do konkurencji, ale to jeszcze musi zaczekać.

Anonim

Nie dotyczy

Uslugi Orange


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim bez podania lokalizacji nadajnika nie powiem nic więcej ponad to co sam zamieściłeś Emotikon: Mrugający


@ketrasaArtur , oto i lokalizacja Emotikon: Szczęśliwy

maszt.PNG


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Uslugi Orange

@Anonim  Lokalizację nadajnika podałeś wyśmienicie Emotikon: Bardzo szczęśliwy Cóż tu więcej dodać, fotka mówi sama za siebie. Nadajnik w zasięgu wzroku, więc wszystko śmiga na max-a że HEJ Emotikon: Bardzo szczęśliwy