Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 33, Ekspert Galaktyczny

Przeszukiwanie wiadomości prywatnych

Co jakiś czas potrzebuję znaleźć coś w wiadomościach prywatnych i niestety muszę przekopywać się jedna po drugiej.

Zdaje się jednak, że możemy na stronie wyszukiwarki dodać przeszukiwanie we własnych wiadomościach prywatnych.

 

Co Wy na to? Potrzebujecie czasami takiej funkcji czy Waszym zdaniem tylko niepotrzebnie spowalniałaby działanie wyszukiwarki?

20-06-2017 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Ron
Poziom 36, Nawigator Galaktyczny

Ja dziękuje nie skorzystam, a czasem nawet czyszcze skrzynke Emotikon: Bardzo szczęśliwy

20-06-2017

Mat
Pracuję w Orange

Chyba nie zaszkodzi 🙂 Dla mnie ok.

20-06-2017

Zespół Nasz Orange

Może by tak lithium podpytać o opcje wiadomości jako czat 🙂 Moim skromnym zdaniem wyszukiwarka lepiej by działała sprawniej, jak miała mieć większy zakres wyszukiwania.

20-06-2017

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny

Artur napisał(-a):

Co jakiś czas potrzebuję znaleźć coś w wiadomościach prywatnych i niestety muszę przekopywać się jedna po drugiej.

Zdaje się jednak, że możemy na stronie wyszukiwarki dodać przeszukiwanie we własnych wiadomościach prywatnych.

 

Co Wy na to? Potrzebujecie czasami takiej funkcji czy Waszym zdaniem tylko niepotrzebnie spowalniałaby działanie wyszukiwarki?


A może jako osobny moduł wyszukiwarki, tylko do obszaru wiadomości? Generalnie, jeśłi ktoś dużo koresponduje na PW, to wyszukiwarka się przyda, albo może jakieś sortowanie np. po nadawcy/odbiorcy 😉 

20-06-2017

Nie dotyczy

@Misiek62 dobrze mówi, wystarczyłoby podpiąć odbiorca/nadawca.

20-06-2017

Nie dotyczy

@Artur Dla mnie jest zbyteczna taka opcja.

Też możesz zmienić status

Przechwytywanie.PNG

 

20-06-2017

Poziom 45, Pionier Misji
Mi to by się przydało. Ew. widok konwersacji. Niektórzy mnie molestują na priv mimo że piszę by pisali na forum z pytaniami.

20-06-2017

Nie dotyczy

Piotrekk85 napisał(-a):
Mi to by się przydało. Ew. widok konwersacji. Niektórzy mnie molestują na priv mimo że piszę by pisali na forum z pytaniami.

@Piotrekk85 Tez mam taki sam problem.

20-06-2017

Nie dotyczy

@Artur I jakaś cisza ?

25-06-2017

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy

Czy jest potrzebna wyszukiwarka PW? Nie wiem, nigdy mi to nie było potrzebne.

No może tylko sortowanie po nicku....

  Natomiast spotkałem się z tym że niektórzy domagali się możliwości zapisywania własnej prywatnej korespondencji w pliku na swoim komputerze. 

  Po co? Nie wiem... Pewnie dla archiwizowania....

25-06-2017

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
Póki co możemy tylko włączyć wiadomości prywatne do wyników wyszukiwania ogólnej szukarki i stąd ta sonda. Możemy to zrobić dla wszystkich użytkowników, albo dla nikogo i stąd ta sonda. Wygląda na to, że opcja by się przydała tylko nielicznym, więc póki co się z nią wstrzymamy...

25-06-2017

Nie dotyczy

@Artur, wygląda więc na to, że priv nie jest godny uwagi, bo niektórzy nie lubią konwersacji, albo dla świętego spokoju mają wyłączone.

25-06-2017

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny

Status zmieniony na: Zamknięty

Ponieważ pomysł nie spotkał się z zainteresowaniem - zamykamy 🙂

04-09-2017