Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[ARCHIWALNE] Punkty, poziomy i rangi – zasady przyznawania


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Punkty, poziomy i rangi – zasady przyznawania

Przepraszam, w zasadzie już problem sam się rozwiązał. Zlikwidowałem w marcu dwa numery, zlikwiduję wraz z końcem umowy w maju następne 2 i nie bedę musiał korzystać z nowego serwisu. Na razie z każdym problemem dzwonię do BOK.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Punkty, poziomy i rangi – zasady przyznawania


@anmar09napisał(-a)

Przepraszam, w zasadzie już problem sam się rozwiązał. Zlikwidowałem w marcu dwa numery, zlikwiduję wraz z końcem umowy w maju następne 2 i nie bedę musiał korzystać z nowego serwisu. Na razie z każdym problemem dzwonię do BOK.


@anmar09 zdaje się, że ten Twój post powiązany jest z tematem "Straciłem możliwość zarządzania kontem."  - zgłoszę go do moderatora, żeby przeniósł.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Punkty, poziomy i rangi – zasady przyznawania

@Misiek62 Ja widzę też powiązanie z wcześniejszym wpisem @anmar09 w tym temacie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Punkty, poziomy i rangi – zasady przyznawania

@Mikołaj  masz na myśli "konto usunięte" ? spoks... moją uwagę bardziej przykuwa "problem się sam rozwiązał", w powiązaniu "kontaktuję się z BOK", czytam jako wpis dotyczący zarządzania kontem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Punkty, poziomy i rangi – zasady przyznawania


@Arturnapisał(-a)

 

 

 

Członkami społeczności są także Pracownicy Orange. Zamiast poziomów i rang zdobywają oni jednak odznaczenia w formie gwiazdek i im są bardziej zaangażowani i doceniani w Społeczności tym więcej gwiazdek zobaczycie w ich profilach.

jarek.PNG 


Jeśli po przeczytaniu wpisu macie pytania odnośnie punktów, poziomów czy rang - tradycyjnie zadajcie je w komentarzach Emotikon: Szczęśliwy


@Artur  czy ja źle widzę, czy jednak w profilach "pracowników Orange" odstąpiliście od gwiazdek? Jeśli tak, to wypada zaktualizować info z pierwszego posta niniejszego tematu. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Punkty, poziomy i rangi – zasady przyznawania

@Misiek62Widzisz dobrze szkoda jak ktoś robi zmiany nie poprawia wpisów. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Punkty, poziomy i rangi – zasady przyznawania

Dzięki za info, @Misiek62, badamy już dokąd uciekły gwiazdki 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Punkty, poziomy i rangi – zasady przyznawania

@Piotrekk85 miał zostać generałem i poszły do szlifowania (pucowania)?Emotikon: Język


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Punkty, poziomy i rangi – zasady przyznawania

@Artur  mam pewną teorię... Cleo zaczęła śpiewać "W dzień nie szukaj gwiazd
one nocą są" i gwiazdy zniknęły.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Punkty, poziomy i rangi – zasady przyznawania

Ha ha ha, jesteście niemożliwi 😄 😄 

Gwiazdki zniknęły w wyniku błędu przy aktualizacji, ale zdaje się, że nie będzie ich nikomu brakować, więc póki co nie będziemy ich przywracać, niech szukają sobie szczęścia gdzie indziej. Zaktualizowałem opis. @Misiek62, czujne oko jak zawsze, dzięki!