Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Panowie, a propos kobiet, jest też taki tekst: Kobiety jak te kwiaty, kto żonaty ten wie. Powąchać tak, dotykać nie. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy

Witam wszystkich z samego poranka. Dziś z racji fajnego świtanka, szykuje się świetna skrobanka, szyb samochodowych oczywiście Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur  witaj brakowało ciebie wczoraj witajcie wszyscy jak kolega wspomniał czeka was miła skrobania rzecz jasna szyby samochód jak u was ta pogoda jest u mnie mroźno aź biało 😋


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy

Witaj @Citi2017 , mi też brakowało NO, ale są ważniejsze sprawy, które należy wykonać. Jeszcze ze dwa dni i pojawię się na dłużej Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

fakt, przymroziło nieźle... ale w końcu to taka pora roku "taki mamy klimat".

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy

Jeszcze dziś z rana nie było najgorzej. Większy problem będzie, jak mocniej mrozek ściśnie. Wtedy trochę będzie trzeba wysiłku, a nie jak dziś, dwa  - trzy razy skrobaczką i po szronie śladu nie ma Emotikon: Mrugający

 

Zresztą od jutra znowu ocieplenie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Na Warmii rano -4 więc już skrobanie szło na ostro ale ja wybrałem alternatywny środek transportu - PKP nie zamarzło ani trochę 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Misiek62napisał(-a)

Panowie, a propos kobiet, jest też taki tekst: Kobiety jak te kwiaty, kto żonaty ten wie. Powąchać tak, dotykać nie. 


@Misiek62 , ja znam inne z katalogu zakazany owoc. Co oznacza obrączka na palcu? Zakaz wszelkiego ruchu na obcym brzuchu Emotikon: Bardzo szczęśliwy Toteż skok w bok bez obrączki powinien być na "starcie" zasygnalizowany, że jest się żonatym, lub zamężną. A i tak mogą być kłopoty po powrotach Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pozostaje "znacjonalizować" jakiś szyb naftowy i zabawić się w szejka Emotikon: Mrugający

Witam wszystkich cieplutko Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

U mnie było mrożno w nocy, termometr do rana był nieczytelny, -5 pokazywał jak trochę odtajał rano 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  @Piotrekk85  a ja przy papierach kwitne 😋