Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13476
  • 1137

Pogaduchy

Żadnych psikusów na forum? Emotikon: Język
.
Zespół Nasz Orange
  • 779
  • 2291
  • 39

Pogaduchy

nie przygotowaliśmy cukierków Emotikon: Smutny proszę nam tylko drzwi żadnych nie wywarzać Emotikon: Bardzo szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 26, Specjalista
  • 3780
  • 2655
  • 34

Pogaduchy

@Rafał  brak ci psikusów Emotikon: Bardzo szczęśliwy witam wszystkich

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1810
  • 3612
  • 19

Pogaduchy

@Citi2017 

O jakich psikusach mówisz bom nie czytała od początku ale powiem Ci coś co mnie wczoraj późnym wieczorem spotkało - pukanie, a właściwie walenie do drzwi ( myślałam, że ktoś z sąsiadów wzywa pomocy ) więc w miarę szybko drzwi otworzyłam - patrzę i widzę dwóch młodych wyrostków którzy raczej w niemiły sposób krzyknęli - pieniądze albo spray. Jak rzadko staram się reagować negatywnie, tak tym razem wrzasnęłam i  przeklęłam - jak was kopnę w j... to będziecie mieli spray na zawsze. Wzięli nogi za pas i chodu na dół - uciekli...

Poziom 26, Specjalista
  • 3780
  • 2655
  • 34

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@wscieklaewkao kurka wodna i podłoga co za gnojki dobrze że udało się pogonić ich Emotikon: Szczęśliwy
to halloween i jakiś lokator nie chciał im dać cukierków pogonił ich zadzwonili na straż pożarną że się zaczadził a ci mu dźwi wywalili do mieszkania po przyjeździe .-.- 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1810
  • 3612
  • 19

Pogaduchy

Ci młodzi ludzie bawili się w Halloween ( tak myślę )  @Citi2017 tyle, że ich symbolem nie była podświetlana dynia, cukierek, czy jakaś inna dekoracja. Im akurat wpadł w ręce spray. Ja mogłam ich wpuścić do domu, czemu nie - tyle, że wcześniej powinnam zadzwonić na Policję coby im wybili z głowy takie zabawy.

Jedno mnie martwi - a gdyby tak trafili do lokatorów którzy ciężko chorują na serce? Nie mam pojęcia kto ich w ogóle wpuścił do klatki schodowej Emotikon: Smutny gdyż jest zawsze zamykana Emotikon: Smutny

Natomiast ja drzwi od mieszkania gdy jestem w domu nigdy nie zamykam na zamek Emotikon: Szczęśliwy  Tak już mam od lat Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3780
  • 2655
  • 34

Pogaduchy

@wscieklaewka  To można wpadać na kawę skoro otwarte całą załogą nasz Orange itp

Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3780
  • 2655
  • 34

Pogaduchy

@Piotrekk85  nostalgia mnie wrzeła eh 😐

0 Lubię to