Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Ze względu na wiadomy okres i całą masę przygotowań, zrobię to teraz... @Piotrekk85 @Anonim @Misiek62 @Anonim @Artur @Katani1 oraz pozostali stali bywalcy NO, Życzę Wam Wszystkim Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo spokoju i wypoczynku od zgiełku codzienności oraz bogatego Gwiazdora Emotikon: Bardzo szczęśliwy

noel26.gif

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Bardzo dziękuję @mabud73, Tobie i Twoim bliskim również życzę by te święta były niezapomniane, przeżyte z radością, przepełnione szczęściem i spokojem.

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Dziękujemy, @mabud73! W wolnej chwili zajrzyj do skrzynki mailowej - powinieneś mieć już dostęp do nowego Mój Orange i grupy do testów :))


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Jest Emotikon: Bardzo szczęśliwy dziękuję...będę miał co robić w przerwach między świątecznymi posiłkami Emotikon: Język


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Anonim a co to za miły "spam" w moich powiadomieniach? Emotikon: Bardzo szczęśliwy aż mi głupio Emotikon: zakłopotany hehe

 

@edit ...ale jaja na Boże Narodzenie, jak na Wielkanoc....ktoś mnie w coś wrabia??? A może to błąd platformy??? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

ale jaja.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73  mądrze piszesz, konkretnie, i bardzo spodobał mi się Twój avatar 🙂 Proszę to taki prezent Bożo Narodzeniowy pod choinkę, należy Ci się dołączyć do Orange Heros 🙂 Wyłapujesz naprawdę wiele błędów i prawisz tutaj mądrze. Mnie będzie tutaj coraz mniej, a za jakiś czas może i całkiem zajmę się ojcowskimi obowiązkami i nie będę miał czasu na obecność na Nasz Orange. Lubię grać fair play - szczerze mówiąc myślałem że Nasz Orange będzie miało troszkę inną misję, że inaczej będzie to trochę wyglądało. Ale......to moje osobiste zdanie. Pozdrawiam 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

@mabud73  mądrze piszesz, konkretnie, i bardzo spodobał mi się Twój avatar 🙂 Proszę to taki prezent Bożo NArodzeniowy, należy Ci się dołączyć do Orange Heros 🙂 Mnie będzie tutaj coraz mniej, a za jakiś czas może i całkiem zajmę się ojcowskimi obowiązkami i nie będę miał czasu na obecność na Nasz Orange. Lubię grać fair play - szczerze mówiąc myślałem że Nasz Orange będzie miało troszkę inną misję, że inaczej będzie to trochę wyglądało. Ale......to moje osobiste zdanie. Pozdrawiam 🙂


Hehe...miło czytać takie literki Emotikon: zakłopotany Staram się, a poza tym lubię takie klimaty...Dziękuje za prezenty...a tak z innej beczki...pomagałem stawiać nie jedno forum i radio internetowe...dam się jeszcze poznać Emotikon: Bardzo szczęśliwy Zabrzmiało jak prośba o zastępstwo...hehe, ok, dobrze trafione. Niestety w mojej branży jest taki paradoks. Zima jest okresem spokoju w usługach budowlanych, zaś wiosna do jesieni pracy na maksa, co nie przeszkadza mi chociaż na chwilę zajrzeć i się odezwać a może nawet i pomóc...Co do Ciebie @Anonim zaczną się pieluchy 🙂 ale to coś fajnego, zobaczysz Emotikon: LOL

 

pieluchy.jpg

@edit: ...a co do avka, poprostu lubię Serce i niebieski...choć za motorami nie przepadam...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

To ja też już złoże życzenie od siebie po w tym przedświątecznym zamieszaniu mogę nie mieć czasu 🙂

 

Niechaj ta magiczna chwila w czasie Świąt Bożego Narodzenia
Wypełni ciepłem każdy mroźny dzień,
gdyż Boże Narodzenie ma w sobie jakieś ciepło szczególne,
które rozgrzewa nawet w dni pochmurne.
Niechaj gwiazdy przypominają,
Że czasem wystarczy jedynie
pomyśleć życzenie…
By spełniło się pragnienie.
Spełnienia wszystkich świątecznych życzeń!

 

christmas-1909831_640.jpg


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

@Anonim, chciałbym dowiedzieć się co miałeś na myśli pisząc o "innej misji społeczności", ale to daj znać w wolnej chwili, może lepiej w Orange Heroes. Wiem, że dużo zmian u Ciebie w życiu prywatnym, domyślam się, że mogą Ci się nieco zmieniać priorytety i postrzeganie niektórych rzeczy i to zupełnie naturalne. Dużo spokoju i życzymy zawsze jak najlepiej.

@mabud73, padłem. To Twoje zdjęcie? Znaczy Ty jesteś na nim? Ekstra! Ja co prawda jeszcze nie mam dzieci, ale właśnie tak to sobie wyobrażam 😄 😄 Swoją drogą, Pablo już trochę wspomniał, mamy tu taką tajną grupę dla najbardziej zaangażowanych członków społeczności i jesteś na dobrej drodze, aby się w niej znaleźć. Szacun za postępy!

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


Artur napisał(-a):

@mabud73, padłem. To Twoje zdjęcie? Znaczy Ty jesteś na nim? Ekstra! Ja co prawda jeszcze nie mam dzieci, ale właśnie tak to sobie wyobrażam 😄 😄 Swoją drogą, Pablo już trochę wspomniał, mamy tu taką tajną grupę dla najbardziej zaangażowanych członków społeczności i jesteś na dobrej drodze, aby się w niej znaleźć. Szacun za postępy!

...no bez takich...to nie moja fotka. Ja jestem dobrym ojcem, chyba...poza tym moje chłopaki juz dorosłe 🙂 To jest taka perspektywa dla @Anonim, taka ewentualność Emotikon: Bardzo szczęśliwy a "nóż, widelec" mu sie spodoba Emotikon: Język

 

@edit ...słyszałem o "heroes"...zrobicie co będziecie uważać za słuszne. Jeśli stwierdzicie ze przyda się Wam moja obecność, nie ma problemu. Jestem otwarty na propozycje. Ze mną jak z dzieckiem. Za rękę i do .... baru Emotikon: Mrugający