Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  stare to dobre jest wino i skrzypce 🤣

Ja tam lubię nowości w telefonach i sprzęcie elektronicznym, jest bardziej zaawansowany i bardziej intuicyjny, im więcej funkcji tym lepiej, jedyne ale > byle się nie psuł.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Pogaduchy

@Citi2017 nawet za czasów centertela mało kto nosił je w kieszeniach. Jakiś czas temu sam się przymierzałem do takiego sprzętu, ale odniosłem wrażenie że oni te telefony próbowali wymyślić od nowa zamiast po prostu dodać kilka nowych funkcji zachowując to co było dobre (dobrym przykładem jak można to zepsuc jest nokia 8110 4g).

A co do nowych funkcji to z jednej strony są to kolejne rzeczy które mogą się popsuć oraz nowe zastępuje poprzednie które dobrze się sprawdzalo. Ale też lubię zobaczyć i sprawdzić jak nowy pomysł/rozwiazanie pojawia się w nowym sprzęcie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Ja dziś w tramwaju widziałem nastolatków co się zachwycali staromodnym walkmanem.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Pogaduchy

Staromodnym tzn na mp3 czy na kasety? I czy na pewno zachwycali a nie śmiali? Na yt są filmiki w stylu współczesne dzieci vs Windows 95. To też potrafi być czasem ciekawe.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Takim na kasety.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
Takim na kasety.

a ty musiałeś podpisać gdy otrzymywałeś paczki z Orange Kurierem DPD?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Nie zamawiam nic DPD. Nie lubię tej firmy i kurierów z mojego rejonu. Ew jak już to do pracy ale tam każdy ma upoważnienia do odbioru.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Mam discman i walkman od Sony 😉

sony-1.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

I to jeszcze oryginalny 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

A z pocztą miałeś problemy?