Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim , raz, że okres żniw i gadziny są płoszone z polnych nor, gdzie się też kocą, niestety. A dwa, te z dłuższymi ogonami są nadzwyczaj inteligentne. Przenoszą trutkę w miejsca niedostępne. Jedno wytropiłem w niszy pod maską samochodu, a parę w miejscach składowania drewna na opał. Stąd, nie szczędzę trudu i wysiłku, by im nie ułatwiać tego zadania, wykładając w wielu miejscach. Razu jednego chyba jakiś dostał obłędu i wyniósł na trawę (kilka punktów trutki), by zapewne pies "skosztował", jak dobrze być otrutym. Pies tylko unieszkodliwia i zostawia. Na razie mam czysto, ale kto wie?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

hej wszystkim jak tam ja po pracy już 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  ja to dopiero o 22:00 mam zmianę 😉

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Anonim o to fajnie nocka 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim o to fajnie nocka 😄


Ano fajnie, bo chłodniej w robocie, taka robótka na 1/2 etatu, bo z $ krucho u mnie 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  jak u  każdego 😞

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  teraz Burza u mnie i ulewa 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  a to ci fajnie jest 😄 u mnie upał 😞
 upał ratunkuupał ratunku

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

U mnie 30 w cieniu i tylko wiaterek sprawia, że duchotę pomniejsza. Współczuję wszystkim pracującym i dorabiającym Emotikon: Smutny @Citi2017 , wrzuciłeś wszystkich do jednego wora. Potwierdzającym faktem jest narzekanie tych, co mają więcej, bo ubożsi nie obnoszą się tak bardzo z niedostatkami. Znam "panią" i "pana"  z miasta, których bieda nie ściska za gardło, a perfidnie żerują na ludzkiej naiwności. 

Nagle niebo przesłoniło się czarnymi chmurami i co z tego wyniknie? 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Anonim oj nie miało to tak zabrzmieć ale fakt w ten upał pracować masakra gniewasz się ? czy można na mnie się gniewaćczy można na mnie się gniewać