Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Skoro co niektórych coś boli... Zdrowia Życzę 😉

Ja nie narzekam, dziś pogoda była świetna to cały dzień w lesie spędziłem, to chyba ostatki takiej pogody.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Pogaduchy

Nie martw się @wscieklaewka mnie też tu nie ma zbyt często ostatnioEmotikon: Obojętny ale miło Cię czytać Emotikon: Mrugający uuuuu to niedobrze wiem '' z widzenia'' jak to jest jak człowieka dopada rwa kulszowa i nie jest to nic przyjemnegoEmotikon: Smutny mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie zresztą co ja mówię sądzę że silna z Cb kobitka to napewno dasz jej radeEmotikon: Bardzo szczęśliwy i będę czekać z niecierpliwością aż napiszesz '' Skopałam tej rwie kulszowej... (no też niestety nie mogę się wyrazićEmotikon: LOL


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Pogaduchy

Witam po dłuższej przerwie. 🙂

 

@wscieklaewka, bardzo Ci współczuję, bo sam ostatnio nie najlepiej się czułem. Od poniedziałku dopadła mnie taka dziwna senność, zawroty głowy i sporo czynności z trudem wykonywałem. 😞 Wczoraj się już poprawiło, ba nawet musiało bo kumpel wpadł na wódkę. 😄

Dzisiaj już całkiem dobrze, siedzę sobie, piwko popijam i życzę Ci @wscieklaewka że niedługo też napijesz się ze mną piwka, chociaż tak wirtualnie 😉

 

Co do laptopów i systemów to akurat w tej dziedzinie jestem mistrzem, gdyż zajmuję się właśnie takimi systemowymi usterkami. Ostatnio dostał mi się laptop na którym nic nie dało się prawie że uruchomić, nawet przystawka services.msc się nie chciała odpalić (niezbędne narzędzie do zarządzania usługami Windows). Ale na szczęście dysk działał sprawnie, więc po wykonaniu kopii zapasowej całego dysku podjąłem decyzję że przywrócę system poprzez Recovery. No trwało to trochę, potem trzeba było pościągać masę aktualizacji i poinstalować brakujące programy, no ale się udało. 😄 Myślę że klient będzie zadowolony. 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


Witaj @kwardi

Chyba przejdę na Twój przepis 🙂 się wtedy i mnie poprawi może bo jak na razie to te zastrzyki maxi ( 2 razy dziennie ) tak mi dają popalić że nie mam już poduszek coby zadek siedział bez bólu, a rwa jak rwała tak rwie dalej i ma to w ble ble ble. Jednym słowem zastanawiam się na tym płynnym leczeniu od góry.:) Tylko obawiam się że dojdzie do tego niesamowity ból głowy ( kupiłam kiedyś takie słodkie czerwone winko na krążliwość ha,ha - nabiera teraz mocy ) Niech stoi i czeka na mnie 🙂

 

Zdolniach jesteś z tego co piszesz, ale mój drugi laptop Toshiba to już wrak - nie ma sensu dokładać do niego ( chociaż powiem Ci że czasem go włączam, ale drań tak się grzeje że w pewnym momencie sam się wyłączy przegrzany) Natomiast pierwszemu com zwalniała mu miejsca wywalając pliki systemowe etc. parę dni temu trzasła matryca a z boku wyłażą jakieś kabelki Emotikon: Język lecz najważniejsze w nim jest to że można na nim stawiać sobie pasjansa, suduku i bidulek posklejany daje radę 🙂 Trochę głośno mu wiatrak chodzi ale nic to 🙂 Kochany i przyjazny Acer z niego 🙂 Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Miłego weekendu dla Cię 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Pogaduchy

@wscieklaewka w obu laptopach proponuję wyczyścić układy chłodzenia z wymianą past termoprzewodzących! To powinno rozwiązać problem, po tym zabiegu oba laptopy powinny chodzić cicho, nie powinny buczeć ani się wyłączać.

Drugim etapem byłoby wyłączenie zbędnych programów z autostartu, usług i odinstalowanie szkodliwego, niepotrzebnego oprogramowania. Zajmuję się takimi rzeczami zawodowo i nawet niedawno dałem ogłoszenie na OLX. Jeśli jesteś z Bydgoszczy albo okolic, to służę pomocą 😄

 

Z medycyny nie jestem już taki dobry, choć zdawałem na maturze Biologię (i to z wynikiem bardzo dobrym 😉 ). Jedyne na czym się trochę znam, to odczyt wyników badań morfologii krwi. Notabene, miałaś robione badanie? Może warto zrobić?

 

Pozdrawiam Cię i jeśli masz jakiś problem informatyczny, to może chociaż zdalnie uda mi się Tobie go rozwiązać. 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Dziękuję @kwardi za radę i zaproponowaną  pomoc. Jak tylko wydobrzeję ( jeśli się uda w ogóle wydobrzeć bo jak na razie zamiast lepiej to grrr Emotikon: Smutny zad już nie wyrabia kłucia, a noga chodzenia )

Mieszkam na południu więc pozostaje mi wyłącznie serwis w moim mieście 🙂 Raz jeszcze wielkie dzięki 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Tank you @Wonderwoman za skopanie tej rwy, ale myślę, że trza ją mocniej kopnąć - jeśli się da 🙂 Emotikon: Język

Pozdrawiam 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Pogaduchy

Moja niespełniona miłość mieszka w Rzeszowie i gdyby nie kilometry (centymetry też, choć ona jest ode mnie niższa, a ja do wysokich facetów nie należę 😉 )to może już dawno coś by między nami zaiskrzyło... 😄

Nie mniej jednak @wscieklaewka możesz liczyć na moją zdalną pomoc. Jakby trzeba Ci coś wysłać to też nie ma problemu, w końcu dzięki Orange mam 300 mb/s łącze i wysłanie jakiegoś większego pliku nie powinno stanowić problemu 😄

 

Swoją drogą nie rozumiem ludzi w Bydgoszczy. Chodzi o to że ostatnio ktoś się pytał o najlepszy internet domowy i większość doradziła UPC albo Vectrę 😞 No ludzie... jak można doradzać coś, co jest daleko w tyle i nie potrafi nawet dać zwykłemu użytkownikowi kabla RJ45 (o światłowodzie nie wspominając), tylko jakiś żenujący KONCENTRYK! Dla mnie to niezrozumiałe i totalnie głupie. Orange za dobrą cenę daje telefon, telewizję, internet i to w dodatku wszystko w najwyższej jakości, a niekturzy będą zachwalać koncentryki od konkurencji. Do czego zmierza ten świat? 😞


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Hehe Emotikon: Bardzo szczęśliwy Ciekawie tu się dzieje Emotikon: LOL


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Przepraszam ale nie ja zacząłem....