Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

             Pax vobiscum!

 Bo się qrna zaraz pokłócicie....  😄


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Zaledwie dobę mnie nie było, a tu nowe rangi i dyskusje o kolorach 😄 Wybaczcie, Panowie, te dziwne zmiany i niejasne zasady. Jeśli bardzo chcecie to mogę sprawdzić wymagania dla rang i napisać dlaczego niektórzy są "Starymi Wyjadaczami", a Piotrekk już Mentorem. Chcecie zaspokoić ciekawość?

Tylko pamiętajcie, że to i tak tymczasowe, bo już za kilka tygodni będziemy mieć nowe rangi, nowe poziomy i obecne nazwy zostaną skasowane. Obiecuję za to, że rozpiszemy od razu jedna po drugiej co trzeba zrobić, aby osiągnąć daną rangę 🙂 Same nazwy już możecie sprawdzić w grupie specjalnej 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Pogaduchy

@Piotrekk85poniżej poziomu stosownego zachowania to jest Twój komentarz... wystarczy zauważyć, że to dział "pogaduchy" więc każdy może pisać co chce, ale żeby tak oceniać czyjeś posty, to jest przesada. Nic Cię nie uprawnia do tego.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Miałem coś napisać, ale może lepiej...

 

giphy

 

A serio, to dajcie spokój, Panowie 🙂 Nie zawsze dobrze odczytujemy intencje innych osób, czasami coś nadinterpretujemy, nikt nic złego nie miał na myśli i nie ma o co "kruszć kopii", klawiatury tym bardziej 😄

 

A skoro temat Pogaduch to od rana czekam na kuriera, ale wygląda na to, że się nie doczekam, choć status na stronie mówi, że "przesyłka zostanie dostarczona na koniec dnia".

 

Zdażyło się komuś z Was odebrać przesyłkę tak późno? 😕

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur Jaka to Firma ?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


Artur napisał(-a):

Miałem coś napisać, ale może lepiej...

 

 


...może i lepiej jak nastanie cisza Emotikon: LOL

 


Artur napisał(-a):

 

 

A skoro temat Pogaduch to od rana czekam na kuriera, ale wygląda na to, że się nie doczekam, choć status na stronie mówi, że "przesyłka zostanie dostarczona na koniec dnia".

 

Zdażyło się komuś z Was odebrać przesyłkę tak późno? 😕




tak...22.30, z telefonem o 20tej że się spóźni bo wypadek pod toruniem i nie może dojechać i że przeprasza:) no i oczywiście że czy nie za późno...ok, nie kładziemy się z kurami Emotikon: Język


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


Artur napisał(-a):

Miałem coś napisać, ale może lepiej...

 

 

A skoro temat Pogaduch to od rana czekam na kuriera, ale wygląda na to, że się nie doczekam, choć status na stronie mówi, że "przesyłka zostanie dostarczona na koniec dnia".

 

Zdażyło się komuś z Was odebrać przesyłkę tak późno? 😕


@Artur

hmm, koniec dnia brzmi dość enigmatycznie... nie masz kontaktu do firmy/kuriera? Co do zasady takie firmy mają okreśłony interwał czasowy doręczania... Sfrustrowany mężczyzna


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

@Anonim, nie podam publicznie nazwy firmy, wiecie, nie chcę robić jakiejś antyreklamy, zwłaszcza, że nie wiadomo co jest przyczyną.

@Misiek62, też się zdziwiłem. Wg. info na stronie kurier był ok. 11:00 i rzeczywiście nikogo o tej porze nie mógł zastać, ale zdziwiłem się, że nikt nie dzwonił i nie pytał gdzie jestem, o której będę 😕

@mabud73, to pocieszające 😄 U nas dziś trochę napadało, więc może warunki na drodze są przyczyną i jeszcze się doczekam 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Artur napisał(-a):
@vdsl2, nie podam publicznie nazwy firmy, wiecie, nie chcę robić jakiejś antyreklamy, zwłaszcza, że nie wiadomo co jest przyczyną.

@Misiek62, też się zdziwiłem. Wg. info na stronie kurier był ok. 11:00 i rzeczywiście nikogo o tej porze nie mógł zastać, ale zdziwiłem się, że nikt nie dzwonił i nie pytał gdzie jestem, o której będę 😕

@mabud73, to pocieszające 😄 U nas dziś trochę napadało, więc może warunki na drodze są przyczyną i jeszcze się doczekam 🙂

@Artur Zawsze można zadzwonić do firmy i poprosić numer telefonu do kuriera.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Na to nie wpadłem 😛 Jeśli dziś nie dostarczy to na pewno jutro rano będę próbował wyciągnąć ten numer 🙂

 

edit: No i zmienili termin dostarczenia na jutro :<

 

giphy