Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Pogaduchy

Co ciekawe ten "znaczek" w prawym górnym rogu, według translatora oznacza "zieloną cebulę" 😉
Reszty translator nie rozumie 😞

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy

@Misiek62: co do Twojej uwagi, jutro postaram się dowiedzieć więcej o pracach i wtedy wrzucę.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

@Piotrekk85 uważam, że co jak co, ale takie komunikaty, choćby dla wizerunku Orange wśród Naszej społeczności, niezależnie od innych miejsc (serwisy Orange) winny być nam tu podawane przez pracowników Orange...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy

Ilość komunikatów i szybkość które trafiają na NO jest mała... ale to temat na oddzielną dyskusję.

Zaraz ktoś z Orange napisze, że pora jest wybrana tak aby nie było uciążliwe. Niestety znając Orange pracę będą trwały i także cały poniedziałek. A ograniczenie działań na platformie prepaid w początek ferii w niektórych województwach - średnio dobrany termin.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

@Piotrekk85  możemy temat "podjąć" na zlocie 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85, tym samym uzyskałem od Ciebie potwierdzenie, że niby wszystko jest takie same, a jednak nie. Ty masz prepaid i tej ostatniej zakładki u mnie nie ma, stąd też i komunikatu u mnie brak.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy

Możemy, ale wiesz, nie da się zrobić wielkiego agregatora newsów. Tu trzeba naprawdę mieć czas. Ja już sam nie mam tyle albo zapominam by aktualizować wątek o Środach z VOD. Tu naprawdę by zebrać i wyeksponować wszystkie newsy potrzeba wiele osób i/lub czasu.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Misiek62Fajny masz avatar Emotikon: Bardzo szczęśliwyja musiałem na czas naprawy po piątkowej awarii pozostawić stary


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


vdsl2 napisał(-a):
@Misiek62Fajny masz avatar Emotikon: Bardzo szczęśliwyja musiałem na czas naprawy po piątkowej awarii pozostawić stary

Dzięki @Anonim

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Misiek62, jaki zaj.... menedżer w krótkich spodenkach i krawacie!Emotikon: Mrugający Tak musisz być zawsze ubrany...nawet w zimie?Emotikon: Mrugający