Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Od wczoraj rana jestem na wyjeździe więc nie bardzo miałem jak się pochwalić.... W poniedziałek też nie było czasu bo po pracy przez małe dwie godziny, może z minutami, zebraliśmy to co na fotce.
DSC_0990.JPG

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Drugie zdjęcie z kilkoma wybranymi okazami.
DSC_0993.JPG

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Misiek62, niezłe zbiory 😉 Jednym słowem kujawsko pomorskie lasy ładnie w tym roku obrodziły w grzybnię 😄
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Misiek62 napisał(-a):
Drugie zdjęcie z kilkoma wybranymi okazami.

Aż serducho rośnie na widok takich grzybów. Chyba w całym niemalże zakątku Polski, każdy znajdzie coś dla siebie. Aura sprzyja grzybniEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Ech.... przestanę na grzyby chodzić w tym roku... 😞  😄 

Nawet się człowiek nie zmęczy łażeniem po lesie bo prawdziwki pod nogi same włażą  😄 

I jak tu nie wziąć?   P9190001.JPG

 

 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Mhmmm, dzisiaj też ślubna wyciągnęła mnie po pracy do lasu, ale trochę deszcz przeszkadzał, ciemniej itp. więc krócej niż w poniedziałek, no i plon jakby w 1/4 tego co na poprzednim wypadzie... we wtorek i środę byłem wyjechany poza dom (służbowo) więc grzybobrania w moim wykonaniu nie było.  Jednak jak widzicie po poprzednich postach nawet na służbowych szkoleniach zajrzałem tu i fotki wrzuciłem Mężczyzna pokazuje język  

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Próbowałem wyjaśnić problem polubień, który jest jakimś wyjątkiem całości. Czy jestem przewrażliwiony? Trudno samemu mnie oceniać, ale wydaje mi się, że ostatnie Powiadomienia działają bez zarzutu.link otwarty to mi potwierdził. Czy też tak macie, czy mam wrzucić na luz?

2017-09-21 (11).png

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Nie wiem po co Orange chce przejąć multimedia


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Pogaduchy

Multimedia musiała sprzedać część energetyczną. A Orange chce rozwijać swoją sprzedaż. Ja bym się skusił na energię gdyby była opcja kontroli online (oczywiście mam tzw. inteligentny licznik).
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85Tu masz możliwość sprawdzania stanu licznika online moje.innogy.pl