Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  tych oszustów jest dużo 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Pogaduchy

Na mnie też trzeba uważać 🤪

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

Piotruś nie na ciebie tylko twego bzika 🤣


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy

Czytałem ten temat z brakiem możliwości wysłania SMS-a. Trochę @Piotrekk85 musiałeś się namęczyć, aby go przekonać i nadal nie bardzo widać, że to się udało.

Jak to naiwni ludzie na siłę chcą pchać kasę oszustom. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasaArtur  może i nie naiwni, ale niedoinformowani, nie każdy śledzi co się dzieje, ba sporo ludzi tematu nie ogarnia, jest tyle pułapek że nawet obcykany użytkownik może wpaść, ale to nie temat na to forum 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy

Kiedyś jeden z konsultantów z BOK powiedział, że "Internet to jest jak stąpanie między minami". Czasem zdarzy się nawet nieświadomie wdepnąć. Ale jak się już zdarzy, to żeby mocno nie bolało.

Na BOK Orange też ostatnio dodali komunikat, że: "Nowe technologie, to wielkie możliwości. Używaj ich rozsądnie", czy jakoś tak Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasaArtur  używanie rozsądnie internetu, to kwestia zabezpieczeń i podstawowej wiedzy, ale rozsądek nie pomoże jak gro reklam bez procedury aktywacyjnej, uruchamia subskrypcję na Internecie Mobilnym, blokady trzeba zakładać, ale tego w poradniku do sim internetu mobilnego nie ma, potem jest płacz i płać.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Anonim Jakie plany na jutro masz 😐


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy

@Anonim Zdarzyło się, zapłaciłem (niewielka kasa), ale nauka nie poszła w las. Teraz co jakiś czas sprawdzam w MO blokady na usługi premium. Bez kłopotów można sobie samemu pozakładać. I to mi się najbardziej podoba w Orange. W innych sieciach nie znalazłem tak fajnie skonstruowanego systemu blokad Premium. Najgorzej pod tym względem wychodzi magenta z mojego doświadczenia i obserwacji.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

Piotruś i irek Oglądaliście może  film pt. Trudna sprzedaż 
może coś o nim opowiecie czy warto zobaczyć ?