Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy

Ja osobiście nie widzę korzyści, wolałbym abyśmy przetestowali możliwości licznika stron zanim się zepsuje 😉

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Z czasów  mojego zarządzania forami wiem że wątki powyżej 100 wpisów rzadko mają rację bytu...:D

 Po prostu starych postów nikt nie czyta i do nich nie zagląda.

  Oczywiście zdarzają się "archeolodzy"  Bardzo szczęśliwy kot

Natomiast przy większości for takich "prawdziwych" (tfu, brzydko mi się kojarzy)... są tworzone czaty, wchodzą zresztą w skład skryptu forum, wystarczy uruchomić.

 Tak jest w phpBB czy IPBoard

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ale na forum media 2 wątek o Big Brother miało 2 k stron po 3 miesiącach


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy

Poza tym zaczniemy zamykać wątki, to równie dobrze moglibyśmy zamykać inne tasiemcowe tematy czy stare. A potem ciężko założyć nowy temat bo tego przy zamkniętym wątku brak odpowiedniego guzika.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy


@Jozefgnapisał(-a)

Z czasów  mojego zarządzania forami wiem że wątki powyżej 100 wpisów rzadko mają rację bytu...:D

 Po prostu starych postów nikt nie czyta i do nich nie zagląda.

  Oczywiście zdarzają się "archeolodzy"  Bardzo szczęśliwy kot

Natomiast przy większości for takich "prawdziwych" (tfu, brzydko mi się kojarzy)... są tworzone czaty, wchodzą zresztą w skład skryptu forum, wystarczy uruchomić.

 Tak jest w phpBB czy IPBoard



@Jozefg @Anonim ja i Orest jesteśmy z tobą za  czata uruchomieniem


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Panowie - żeby było jasne: Na forach taki  "czat  przyklejony pod forum" nie ma wielkiego znaczenia.

 Ot taki dodatek a którym się  mówi: "witam na forum"  "jaka tam pogoda"  albo " zakładam wątek na temat X"

 nie spotkałem się z problemem żeby ludziska nagle z forum uciekli na czat.

          To jest tylko narzędzie pomocnicze! 

 

A to czy ten czat będzie czy nie - jest mi najzupełniej obojętne


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Jozefg  raczej nie będzie na 100 %:)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy

Czatu nie będzie prędko - bo chyba takiej wtyczki nie ma. A inne rzeczy oczekują na zrobienie.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Nie wierzę! Pogaduchy są jak balsam do poduchy...dla ludzi o wrażliwych sercach. Co komu szkodzi, że to taka odskocznia od technicznych dylematów? Nawet mojej żonie codzienna bryndza nie jest na rękę, dlatego robimy sobie odskocznie od codziennych rytuałów. Jak już, to może ten licznik 515 skrócić do setki, jak w innych tematach? A chcesz kopać w starociach, to u siebie w profilu coś wygrzebiesz, jak tak chcesz i lubisz.

Nawet takie z pozoru błahe info o pogodzie, może powstrzymać przed podróżą i zmienią się plany. A ile radochy, jak ktoś pokaże wędzone wędlinki, krzewy, czy owoce? Od razu zawiść (nie mylić z pozytywną zazdrością) jest o niebo lepsza, niźli rowy okopowe Emotikon: Wściekły Tę pierwszą da się "ucywilizować" słownie, a tej drugiej żaden atom nie powstrzyma. Przypomniało mi się historyczne sielsko-anielskie życie przed 1 września pamiętnego roku i dotąd w starszym pokoleniu tkwi trauma. Ja musiałem żreć amerykańskie solone masło z UNRY, bo taka bida była. Dlatego dziwi mnie parcie do wywrócenia wszystkiego, bo coś jest be. Pogaduchy do poduchy zostają i basta! 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Ależ @Anonim    - nie słyszałem żeby to ktoś likwidował! 

 To tylko takie  "odświeżenie" wątku a starsza część to tak do poczytania do poduszki....

    To się robi po to żeby nowi się nie pogubili.  😄