Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ja nigdy nie lubiłem poniedziałku, więc wybaczam każdemu, kto się rozkręci dopiero na fajrant w piątek Emotikon: Mrugający 

Highlighted

Poziom 37, Guru **
  • 8979
  • 14103
  • 274

Pogaduchy

Widzę, że z poniedziałku sprawa nie ucichnie, wiec dałem pomysł, na zwiększenie listy powiadomień. Wczoraj osiągnąłem trzy razy max, czyli 101, wiec starsze powiadomienia znikają. Trzeba z tym coś zrobić, wiec zapraszam na głosowanie w pomysłach:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Zwi%C4%99kszenie-listy-powiadomie%C5%84/idi-p/175031

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasa , to był zryw i poryw serc. Na spontana nie ma lekarstwa, jak tylko porządnie zrobić przebieżkę przez "ścieżkę zdrowia" Emotikon: Mrugający Wróci wszystko do normy i będziesz miał z kilku dni.

Highlighted

Poziom 37, Guru **
  • 8979
  • 14103
  • 274

Pogaduchy

@Konto usunięte ale jak ostatnio byłem poza NO i zaglądałem po dwóch trzech dniach to miałem  ponad 80 powiadomień Emotikon: Bardzo szczęśliwy Przez tydzień poza NO będę widział tylko powiadomienia z ostatnich dwóch, góra trzech dni Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Highlighted

Poziom 37, Guru **
  • 8979
  • 14103
  • 274

Pogaduchy

@irek6311 jakie westernowe logo w awatarku zamieściłeś Emotikon: LOL

I teraz jeszcze dopowiesz, że to urzędnik Emotikon: Mrugający

Highlighted

Poziom 26, Specjalista
  • 395
  • 875
  • 43

Pogaduchy

@Konto usunięte jestem ciekaw kto kojarzy tą postać z mojego tymczasowego avatara, która de facto jest postacią związaną z aktualnym okresem w roku 😉

Highlighted

Poziom 37, Guru **
  • 8979
  • 14103
  • 274

Pogaduchy

@zbignieww jelenia złapał. Lepiej, jak by był to renifer, to Mikołajowi byś do sań udostępnił Emotikon: Mrugający

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy

@zbigniewwnapisał(-a)

@Konto usunięte jestem ciekaw kto kojarzy tą postać z mojego tymczasowego avatara, która de facto jest postacią związaną z aktualnym okresem w roku 😉

@zbignieww , mi się kojarzy z jesienną wędrówką łosi i chyba wpisuje się w Twoje imię, tak? Emotikon: Mrugający

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5063
  • 8061
  • 162

Pogaduchy

Ja tam wtapiam się w "Faceci w czerni", Men in Black na topie 😀

Highlighted

Poziom 37, Guru **
  • 8979
  • 14103
  • 274