Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Pogaduchy

@Anonim mam dwoje dzieci i to nam w zupełności wystarczy. Nie będę rujnował budżetu Państwa Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Pogaduchy

@crodlay faktycznie masz co czytać. Trochę się tego nazbierało. Dziś ponad 30 stron Emotikon: LOL


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur  jeszcze dwójkę i emeryturę żonie zafundujesz 😄

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Przeniesione z tematu Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera . - moderator Kinga

 

@Anonim  ale Ty wiesz, że ja jestem urzędas, i to taki co to karierę zawodową rozpoczął w PRL-u, więc wiesz, mam do teczki autentyczny sentyment, i nie jest to teczka pewnego kandydata... 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Pogaduchy

@Citi2017 to nie tak. Emeryturę dostaje kobieta, która nigdy nie pracowała zawodowo lub staż pracy był bardzo mały. My nie łapiemy się już na taką emeryturę, a raczej moja żona. Za długi staż pracy zawodowej. Wszystkich warunków nie znam, ale wiem, że już nie spełnia wymaganych do emerytury.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim mam dwoje dzieci i to nam w zupełności wystarczy. Nie będę rujnował budżetu Państwa Emotikon: Mrugający


Synek, Ty nie masz wszystkich dzieci!!! Brat nie ma brata, co go w mordkę charata, a siostra nie ma siostry Emotikon: Język Nie marnuj "nawozów" i użyźniaj glebę...od tego zależy wzrost gospodarczy i czy będziemy zieloną wyspą Europy Emotikon: MrugającyEmotikon: Mrugający Japonii nie dogonimy bo koleją nam uciekła Emotikon: Język


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur @Anonim  jutro załoga NO złapie się głowę 😄

________________
* Usunięto nieaktywny link do video – moderator Michał


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

@Citi2017 

 

Będzie tak jak mówisz Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Przeniesione z tematu Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera . - moderator Kinga

 

@Misiek62napisał(-a)

@Anonim  ale Ty wiesz, że ja jestem urzędas, i to taki co to karierę zawodową rozpoczął w PRL-u, więc wiesz, mam do teczki autentyczny sentyment, i nie jest to teczka pewnego kandydata... 


Ten Stan Tym omal nie został prezydentem, ale karamba mu ją "znacjonalizował". Tylko dlaczego Ci z PRL-u nie oddają tytułów za bezpłatną naukę, a emerytury obcięli takim samym? A Ty się wogóle załapałeś do tzw. korpusu urzędniczego? Ja się na Twojej teczce poznałem...nie masz kwitów Emotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Język Więc nie podlegasz tym, no wiesz Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Pogaduchy

@Anonim już nie ten czas. Nie mam zdrowia do małych dzieci. Nieprzespane noce itp .... Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Przypomina mi się historia, jak kiedyś dziadkowi zakładałem antenę satelitarną. Dziadek już był wiekowy, ale jeszcze jakoś się trzymał. Po skończonej robocie pyta się mnie ile mam dzieci? Jak się dowiedział o wiek i ilość, to się strasznie zdziwił, że tak mało w tym wieku. On ma 14-cioro, gdzie czwórka była rodzona rok po roku. Lekarz go po uszach zdzielił, że nie dał kobiecie odpocząć Emotikon: Bardzo szczęśliwy