Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Emotikon: LOL

Super pomysł @Damianos takie zaproszenie nie często się zdarza 🙂 tylko czy ten staw Twój pod Radomiem pomieściłby 42551 pup na raz 🙂  ( tyle mamy członków na dzień 30 lipca  godzina 18:51)

42551
członków

 

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 62
  • 0

Pogaduchy

W zasadzie będzie tłoczno, ale nie powiesz mi że nie będziesz miał gdzie palca wsadzić;)


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

To zależy od wielkości i głębokości tego Twojego stawu pod Radomiem 🙂 @Damianos Emotikon: LOL


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Pięknie ująłeś, wspaniałe zdjęcie @bluesmanniak 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Szczyt sezonu urlopowego na forum widać gołym okiem, więc każdemu  tutaj zaglądającemu życzę błogiego lenistwa w zacienionym, czy klimatyzowanym miejscu. Uważajcie, by za długo nie przebywać w otoczeniu smartfonów, laptopów i różnych innych gadżetów, bo się Wam mózgi "przegrzeją"Emotikon: Szczęśliwy 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Klimat się ociepla... myślę, że tak jak kiedyś budowano schrony przciwlotnicze/atomowe, tak teraz powinny powstawać schrony przeciwupalne! Przy każdym bloku powinien taki być a przy domku to albo dobrze wyposażyć piwnicę która już jest albo wybudować obok domku dodatkowy schronik 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


@bluesmanniaknapisał(-a)

Klimat się ociepla... myślę, że tak jak kiedyś budowano schrony przciwlotnicze/atomowe, tak teraz powinny powstawać schrony przeciwupalne! Przy każdym bloku powinien taki być a przy domku to albo dobrze wyposażyć piwnicę która już jest albo wybudować obok domku dodatkowy schronik 🙂


dobra "ziemianka" robiła kiedyś za chłodnię...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Misiek62 mam takie coś pod domem, chłodno cały rok, specjalnie zaizolowane i chłodziarka w domu zbędna 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy

Mi upały niestraszne, gdy ma się blisko domu jezioro 😎☀️🚣‍♂️🏊‍♂️


20180731_144049.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

U mnie  w  Warszawie jest tylko 34 


Screenshot_2018-07-31-15-25-29.png