Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ja to chętnie poczekam na złodzieja @Anonim  🙂 bo jak on ten złodziej  mnie zobaczy to ze strachu sam ucieknie 🙂 🙂 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Jak dla mnie @Anonim to raczej kojarzy  się z nadgryzionym ciasteczkiem biszkoptowym 🙂 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Emotikon: Język

I znów mi robią smaka na kanię 🙂

Zdjęcie bardzo ładne @bluesmanniak

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Ja to chętnie poczekam na złodzieja @Anonim  🙂 bo jak on ten złodziej  mnie zobaczy to ze strachu sam ucieknie 🙂 🙂 


@wscieklaewka, czemu u Ciebie nie funkcjonuje samouwielbienie? Każdy z nas ma jakieś wady, co nie przeszkadza poczuć się dowartościowanym. Więcej wiary marny puszkuEmotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniakJa widziałem na własne oczy zaćmienie księżyca około 22.51 w Warszawie 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)

Ja to chętnie poczekam na złodzieja @Anonim  🙂 bo jak on ten złodziej  mnie zobaczy to ze strachu sam ucieknie 🙂 🙂 


@wscieklaewka, czemu u Ciebie nie funkcjonuje samouwielbienie? Każdy z nas ma jakieś wady, co nie przeszkadza poczuć się dowartościowanym. Więcej wiary marny puszkuEmotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Bo jestem jaka jestem @Anonim wystarczy że kocham i wielbię wszystko co mnie otacza ( dobrych ludzi, przyrodę, zwierzęta, czyste powietrze ) 

Emotikon: Język

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, własnym oczom nie wierzę w to, co przeczytałemEmotikon: Szczęśliwy Jesteś "puszkiem" z krwi i kościEmotikon: Bardzo szczęśliwy Żadne zaćmienie nie przysłoni tego stwierdzenia...a co oczy nie widziały i uszy nie słyszały, niech pozostanie tajemnicą wydmEmotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Pod Olsztynem chmury zaczęły znikac po 22-giej. Zaćmienie wtedy już było całkowite a Księżyc nabrał kolorków jak trzeba 🙂 Zdjęcie z godziny 22.44


ZacmienieKsiezyca_22_44.jpg

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 62
  • 0

Pogaduchy

Posiadam staw pod Radomiem. Zmoczyłby ktoś pupe ze mna w tym tygodniu? 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy

:))))))))