Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 62
  • 0

Pogaduchy

Cześć co tam u was dawno mnie nie było. 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@DamianosA co chcesz wiedzieć ?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Damianosnapisał(-a)

Cześć co tam u was dawno mnie nie było. 😉


@Damianos, jak poczytasz, to się dowiesz tego i owego. Dzieje się! Od czasu na lody (Algida litrowa), zdążyliśmy z żoną zaliczyć wiele przyjemności. M.in. obserwowaliśmy motyla, który niedługo po tym padł ofiarą jakiegoś intruza. Akurat w kwiatach śmierć go dopadła. Nie upilnował paź królowejEmotikon: Mrugający Może ktoś chce na pamiątkę? Co prawda z uszczerbionymi skrzydełkami, ale królewski on Ci jestEmotikon: Szczęśliwy

Plecki.PNGKopyrt.PNG

A @Anonim, zbiórka po wygranej u @Anonim Emotikon: Język Może być na Podbeskidziu @wscieklaewka...to też część Sląska, tylko troszkę traktowanego po macoszemu, odkąd przemysł włókienniczy i fabryka malucha padłyEmotikon: Smutny

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim kicha z tej wygranej, 2 trafienia, ani kupon się nie zwrócił, ale te 6 piątek mnie cieszy, co @Anonim raczył uwiecznić, jakby nie patrzeć szczególny dzień na NO, trofeum swoje mam, będzie pamiątka z NO 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ja z kolei nie będę uwieczniał swego trofeum, bo pochodzi z pod moich sosen w ogrodzie Emotikon: Bardzo szczęśliwy Co prawda spóźnione, ale lepszy rydz (maślaki Emotikon: Mrugający) niż nic. Darmowa jajecznica będzie jutroEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 62
  • 0

Pogaduchy

Ja zawsze miałem pieczareczki, ale mam też psy które na nie sikały. A i tak grzyby to tylko gazy, wole mięso;)


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Jajecznica dobra 🙂 ale sosik z maślaczków to dopiero raj dla podniebienia Emotikon: Język

Smacznego @Anonim

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Kto lubi alkohol, to na zagrychę dobre są maślaczki w zalewie octowej...jeszcze lepsze niż sklepowe pieczarki z tą miksturą. @wscieklaewka, a jadłaś jajecznicę z peklowanymi maślakami na maślanej (masło) zasmażce?

@Damianos, Ty mięsożerny żarłokuEmotikon: Mrugający Ślimaki na maślakach to też mięskoEmotikon: Język


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Pogaduchy

Heja wszystkim... Trochę mnie nie było w ostatnim czasie, bo się zatraciłem w wakacyjnych wojażach ;)... Takie widoki były moim udziałem (w ostatnich dniach) Emotikon: Bardzo szczęśliwy

łebskie wydmyłebskie wydmy

 

 

Wracam z początkiem sierpnia. Trzymta się! 😊