Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Mieczyki i malwy, jak wielkanocne palmy...prawdziwy i naturalny kosmosEmotikon: Bardzo szczęśliwy

MIECZYKI.jpgMALWY.jpgPelargonia.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Nie wiem jak wy Herosi ale mnie na tym forum najbardziej denerwuje jak ktoś odpowiada zamiast zgłosić kogoś do moda ?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim, jak wiesz, o co chodzi, to zgłaszaj. Nikt nie będzie wyręczał kogoś, jeżeli ta osoba widzi coś niestosownego. Moim skromnym zdaniem, takie rzeczy nie powinny rzucać się w oczy.

zgłoś.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Witaj @Mikołaj po długiej przerwie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

No nie, już mnie wyczaili! Robot pokazuje język

A tak ciut poważniej

11c1vj.jpg

jak widzicie wróciłem! Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Jeśli ktoś nie pamięta, o co tu chodzi, to pozostaje mi tylko odesłać go do tego wpisu.

Podczas wolnego nie ułoży mi się tak jak miało, wiec z odwiedzin na forum i wrzucania intrygujących zdjęć czy filmików nic nie wyszło. Smutny robot Jednak co było a nie jest nie piszę się… i teraz zabieram się ponownie do pracy. Zacznę od nadrabiania zaległość ,więc z góry przepraszam, ale przez kilka najbliższych dni mogę być lekko nieogarnięty, mam nadzieję, że mi to wybaczycie!

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Mikołaj, witaj w świecie pomarańczowych ludzikówEmotikon: Szczęśliwy


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Pogaduchy


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Pogaduchy

W CS:GO @Wojcieszko aż takiego szału by nie było 😉 Jednak paczki aktualizacji mniejsze, a po drugie gra płatna, więc ciężko o konkurowanie z bezpłatną, ale ... Jak by tak całą platformę steam brać pod uwagę, to kto wie 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Pogaduchy

To już dwa lata? 😉 Jak zlecialo 😊Screenshot_2018-07-18-18-47-22-626_com.android.chrome.png

 

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Pogaduchy

@Piotrekk85 leci szybko 😉 Już niedługo, czyli dokładnie 1 sierpnia będziemy obchodzić 2 rocznicę oficjalnego startu Nasz Orange 😉