Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Axa to już 10 razy czesana a nadal ma co nieco z zimowego futerka, szczotki mam 2 i 2 grzebienie, nie lubi czesania, ale cóż mus to jedną ręką za obrożę trzymam a drugą czeszę, długowłosy piesek spok ale czesanie to masakra, miałem kiedyś kaukazkiego to jakoś łatwiej było, pomimo że futro miał gęste to łatwiej się go czesało, 60 kg wagi miał i prawie jak miś wyglądał.

Tu fotka jak był mały, jedyna niestety bo aparatu foto wtedy nie miałem, uszka miał przycięte przez hodowcę, teraz już tego nie robią, Saba się zwał, bez szkolenia chodził przy nodze od małego, siad czy leż też w mig załapał, jakby nie to że był trochę nieobliczalny w zachowaniu, to tylko tej rasy bym się trzymał, ale był ras łagodny a raz ostry, mnie też kilka razy poturbował, ale bez uszczerbku na zdrowiu się obyło, to pies naprawdę grożny i w okolicy żaden duży pies nawet nie szczeknął na nią, respekt czuli. 

Bratowa z 2 miesięcznym Owczarkiem Kaukazkim.Bratowa z 2 miesięcznym Owczarkiem Kaukazkim.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Jakie ma kofffane oczka 🙂 śliczny Serce


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Chudy jest Twój piesek @Anonim 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Chudy jest Twój piesek @Anonim 🙂


@wscieklaewka, chudszy co miesiąc jest mój portfelEmotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ale to chyba nie z powodu Twojego psiaka, ten portfel jest coraz chudszy @Anonim 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, ja tyję i piesek z pańskego stołu "okruchy" zlizuje, to i wzrost gospodarczy ma się dobrzeEmotikon: Mrugający Kiedy, jak nie za życia 3xp? Przykład wziąłem z królów polskichEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

► Wątek [oddo] został wyodrębniony z tematu Użytkownik Nasz Orange wybrał zdjęcie na stronę główną - Moderator Wiktor ◄

 


@Ronnapisał(-a)

@Piotrekk85, Wiem, zauważyłem dyskusje o psach, kotach, ogrodach, itd... brakuje jeszcze co kto jadł na śniadanie i... zostawię to lepiej bez komentarza. Emotikon: LOL


Ja skomentuję, nawał problemów na Forum, trochę postów o zwierzakach czy roślinkach nie zaszkodzi, NO od Orange ale chyba wolno czasem coś innego poruszyć, jak nie wolno to jako Heros to stłum w zarodku, lub piętnuj, NO jest technologiczne, żadnych postów o codziennych sprawach czy przyrodzie, tylko GSM i Net, przecież to najważniejsze  teraz, tak w temacie techno tapeta z Orange, żaden plener bo to niestosowne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Jak dla mnie te forum to raczej miejsce do dzielenia się różnymi doświadczeniami różnych klientów 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Doświadczenie zdobyte jak i wiedz są bezcenne, za free mam to udostępniać? NO stworzone do pomocy klientom Orange, ale tu gro spraw wychodzi poza podstawowe usługi, co niektórzy chcą za darmo dla firmy poradę tu dostać, dziwne czasy bo przecież gro młodych nie ma pracy i mogła by takie zleceni ogarnąć, ale to temat na inny dział, zdjęcie na stronę główną nijak nie pasuje do tej dyskusji, ja zmykam bo spam się robi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Ale wiele poruszanych spraw wykracza poza ramy "pytania i odpowiedzi".