Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Ale masz ładną nutkę @Anonim - włącz melodyjkę to posłucham 🙂

O pokazało się info o odpowiedziach ( kurcze chyba po czterech minutach dopiero )


@wscieklaewkaJa i moja lubimy słuchach wieczorami Wiesława Dudkowiak Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Przy takiej muzyce fajnie się jedzie samochodem  na wypoczynek na mazury 

 

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Andżelina 🙂

No i zamiast sprzątania wzięłam się za słuchanie 🙂 super dzięki i koniecznie pozdrów swoją kobietę ode mnie Serce

Jedziecie na Mazury @Anonim  - zazdroszczę, życzę Wam pięknej pogody 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dawno piesków nie wstawiałem, mam teraz 2, 3 letni Axa i 3 miesięczny Kapsel 😉

Owczarej długowłosy i Jamnik szorstowłosyOwczarej długowłosy i Jamnik szorstowłosy

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim, a do kompletu odkurzacz do sierści masz?Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ten duży ma kojec, mały się nie leni, gryzie dużego i skubie mu ogon 😉

Po południu słońce go wypłaszczyło 😉

Kapsel.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Mój pies już zmienia sierść na zimową porę...ale Indian zbierających chrust nie widziałem, bo ponoć to jedyna oznaka ostrej zimyEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Pieski teraz kończą zmianę sierści na letnią, zima to odległy termin, na jesień Axa ma futerko jak miś 😉

Ten mały Kapsel dopiero w futerko obrasta, dlatego mu za gorąco nie jest, Axa ma dojść tych upałów, cały dzień za domem siedzi, wiaderko wody małe na dzień wypija.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Nie znam się na zmianach sierści dokładnie, ale mój pies tylko raz (właśnie teraz) zmienia i się męczy z tego powodu. Ile cienia gdziekolwiek, tam sierść i do następnego początku lata spokój. To chyba jakiś z niego kosmita, bo zima to jego żywioł.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Owczarki zmieniają sierść 2 razy na rok, inne pieski to różnie, te rasy mieszane raz sierść zmieniają, ale leni się to cały rok, kupa teraz raz miniaturek, to tak krzyżowane rasy że czasem nie widać co to jest, kilka domów ode mnie mieli gołego pieska, nie lenił się wcale, ale 3/4 roku w ubranku biegał, lato to wiadomo na golasa @Anonim 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

No to mój pies nie pasuje do tej "mody"Emotikon: Język Taki mieszaniec owczarka z bernardynem i jakimś ciapkiem niewiadomej rasy, a ma ze 40 kgEmotikon: Zaskoczony Od dziewięciu lat kosiara o tej porze "zbiera żniwa" lenienia się. Nie ma mowy o bezpośrednim styku z ubiorem...masakra, ale rączkami lubi zgarnianie kłębowiska. Na szczotkę warczy...woli wytarzać się w trawie i za to kocham, że jest niepowtarzalny. Mydło i woda na ręce non-stop w użyciuEmotikon: Szczęśliwy