Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pogaduchy

Słabe... Bo przyjeżdżają jacyś z daaalekiej Północy i obciążają SIEĆ 😉 Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Do "pracy" potrzebne 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 62
  • 0

Pogaduchy

Np. ludziska z zagranicy konsekwentnie wybieraja Orange, obok mnie jest dla nich hotel i odczuwam to Emotikon: Wściekły

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Też ludzieEmotikon: Język Pamiętacie, jak nasi do Niemiec za 8 marek brali robotę, a Niemcy pluli na 12 i byli wściekli na Polaków? Sorry, taki mamy klimatEmotikon: Mrugający Emigracja zarobkowa to jedno, ale jakby tego zjawiska nie było, to niejeden "biznesmen" z torbami by poszedł...ale nie na wakacjeEmotikon: Język

Wakacje to ja mam...na RODOS...rodzinne ogródki działkoweEmotikon: Bardzo szczęśliwy

1NO.PNG

Przez moskitierę słoneczko doświetla inaczej.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pogaduchy

WoW!

Ale dżungla! Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Wiktor, w tej "dżungli" jest cisza, spokój i raj dla ptaszków. A dla nas też prawdziwy ziemski raj...tylko te kości jakieś obolałe. No, ale nikt nie obiecywał, że będzie cały czas lajtowoEmotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pogaduchy


@Anonim napisał:

(...) No, ale nikt nie obiecywał, że będzie cały czas lajtowoEmotikon: Szczęśliwy


Padłem Emotikon: LOLSerce


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

O jeju @Anonim jakie piękne jest to anturium stojące na parapecie 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

@Anonim, gdzie masz taką ładną pogodę? Na moim RODOS buro i ponuro i czasami kapie, brrr...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 62
  • 0

Pogaduchy

Ja sobie pozwoliłem ja na ten czas. Zrobić oczko wodne. Nie bójcie się jeszcze będzie ładne xD


WP_20180703_12_04_19_Pro.jpg